Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy az Essence-nek gagyi a csomagolása?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert tényleg gagyi? Vékony műanyag ráadásul annyira szorosan van a kinyíló résznél hogy az összes nyamvadt essence púderemnek, szemfestéknek és pirosírónak letört a teteje. Van kb 15 ilyen por állagú cuccom tőlük és egyedül a get picture ready kontúrpalettának van fenn a teteje, mert azt még a kiárusításon vettem februárban és alig használtam eddig. 3 rúzsom van abból 2 a matt matt matt verzió és mindkettőnek megrepedt már a kupakja. Az meg mellékes hogy a szemfestékekről nagyon hamar lekopott minden szöveg ami az elején volt. Nem szoktam magammal cipelni sminket a táskámban (tekintve hogy ezeknek a vackoknak teteje sincs mondjuk nem is tudnám), de tipikusan olyan műanyag amit bedobsz a táskába és napokon belül szét is törne annyira vékony. Tus és szájfény van még nekem a márkától, ezeken is a szöveg már megkopott de legalább nem töröttek. Szeretem amúgy a márkát, mert az árukhoz képest jó termékeik vannak az ecseteik meg hibátlanok, de ritka gagyi minőségű csomagolásuk van. Alapjában kinézettre nem lenne velük baj de néha elég gyerekesre is tud sikerülni a dizájn mint pl az új szemfesték palettáik, a legtisztultabb kivitelezés szebb. Mondjuk főleg a tiniket célozzák meg szóval érthető, hogy az olcsóságra mennek és nem hogy minél strapabíróbb legyen a termék.
2018. márc. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pirosítóm és szemhéjpúderem van és mindkettőnek letört a teteje. :/
2018. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert gagagyi
2018. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert töredezik!
2018. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es mi töredezik, a csomagolás vagy a púder?
2018. márc. 26. 12:56
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is a rúzsok kupakja repedezik, de más problémám nem volt. Sokan panaszkodnak a fehér púderre is, hogy törik a doboza, na nekem már a 4. van és egyet sem törtem el. Az előfordul hogy maga a csomagolás kissé gyerekes, de őszintén, ha benne jó a termék akkor ki nem szarja le? Engem csak az zavar ha a csomagolás hibája akadályoz a termék használatában, pl. eltörik és nem tudom becsukni.
2018. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A púder nekem csak akkor töredezik ha már a közepe nincs meg vagyis a nagyját elhasználtam, de ez elég gyakori más púderral is. Maga a termék nem rossz de pl a catricenek is hasonloó csomagolása van, mégse esik le folyton a termékek fedele. Vagy a trend it up ami nagyjából hasonló árban van de sokkal vastagabb, tartósabb műanyagból van a csomagolás. A gyerekes dizájnt csak azért írtam problémának,mert jó termékeik vannak de most egy rajzfilmes cukiságos csomagolás miatt sokan nézhetik tipikus rossz minőségű kiskamasz sminknek én nem veszik meg.
2018. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó, azt hittem csak nekem törik le minden púder-állagú cuccnak a teteje :D Meg vettem egy szemhéjpúderecsetet és szétjött a fém- és műanyag része. De amúgy annyira nem bosszant, olcsó márka, és inkább legyen a csomagolás gagyi és a termék jobb, mint fordítva :)
2018. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem szinte csak púder termékeim vannak az essence-től és eddig egyiknek sem tört/repedt be a csomagolása. Amit viszont nem szeretek, hogy nekem egy szemhéjpúderem van, de az első kb.2 hét után már 2 szín kiesett a 8-ból. És ennek a palettának is új csomagolása van (mint sok másik terméknek) és így nem tetszik annyira. A púder jó igen, de a csomagolás az ami megfogja az ember szemét és ezek az újjak engem másik márkához 'írányítanak'.

Én megértem azokat az embereket is akik szerint ez nem fontos, de szerintem, ha én most mennék oda először és a csomagolást látnám...csak simán mennék tovább

2018. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy suliba sietős reggelen tört ripityara a kompakt puderem szoval rendesen agyfaszt kaptam :D és nincs valami strapabiro csomagolasuk, egy ket essence palettat lehetetnek kinyitni de ha leejted véletlen szet törik :D szoval talán ezért maga a termék benne van ami nem gagyi vam ami igen.
2020. szept. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!