Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az öcsém 18. szülinapjára...

Az öcsém 18. szülinapjára szeretnék parfümöt. Valami márkásat. Legyen fitalos de férfias. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Playboy Miami, valami isteni finom! Versace Eu Fraiche, kék az üvege. Imádom ezt a két illatot a fiúkon! =)
2010. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én is versace-t akartam írni eau fraiche

nincs párja!!!!!

[link]

2010. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Elég jól ismerem az öcsémet, és meg fogom szagolni a parfümöt mielőtt megvszem, szóval el tudom dönteni, hogy az ő világa-e vagy sem,csak ötleteket szerttem volna kapni, hogy mit használ a korosztálya."


- Ez marha jó. Én még magamat sem ismerem annyira, hogy anélkül tudtam volna parfümöt venni, hogy elmegyek a boltba, és a bőrömre fújjak minél többet, és így szagoljam meg, aztán döntsek.

2010. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ez baromság, én is tudom azért megérzés alapján h a haverkám melyik illatra gerjedne és melyikre nem, egyszerűen mert ismerem a stílusát, az ízlését, ennyi
2010. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!