Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom 18. szülinapjára mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom 18. szülinapjára mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már lassan 9 hónapja vagyunk együtt, de nem tudom, hogy mi lenne számára az ideális ajándék. Gondoltam már ezüst karkötőre, meg aztán versenybiciklizik szóval valami azzal kapcsolatosra, szerintetek?
2011. aug. 7. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Süss neki tortát.
2011. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) még valami ötlet?
2011. aug. 7. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Valami kis dolog, amit mindketten hordanátok. Ugyanolyan lenne, vagy amit szándékosan úgy terveztek, hogy félbe lehessen szakítani. Vagy egy kis kép rólad egy nyakláncba, esetleg képkeretbe.

Egy üveg bor, nagyon régi felbontatlan whiskey, valami minőségi pezsgő.

Érdeklődési köréből származó tárgy, például ha röplabdázik egy jó márkájú röplabda.

2011. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és a tortából ugorj elő bikiniben,vagy anélkül:) biztos örülne neki
2011. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy romantikus este ha már a szexnél tartotok. Ajándéknak szerintem jó a karkötő vagy ha van időd, akkor egy személyes ajándékot is készíthetsz neki mondjuk közös képekkel, idézettel.
2011. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
meglehet :)) és köszönöm :)
2011. aug. 7. 12:22
 7/10 anonim ***** válasza:
szex, amit csak akar!
2011. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elvinném egy romantikus helyre(ahol nincsenek) és ott adnám át neki a tortát,meglepném valami olyannal,ami érdekli(versenybiciklivel kapcsolatos kiállítás,vagy ilyesmire elvinném-bocs ha marhaság a kiállítás de nem vagyok ebben a témában otthon)vagy valami személyeset adnék neki a torta mellé(amit persze én sütök)órát,a karkötő jó ötlet-még jobb lenne ha beleglavíroztatnád a neveteket vagy egy mondatot.
2011. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leszbi show a húgoddal/barátnőddel ...
2011. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, mikor a barátomnak a 18. szülinapja, az évfordulónk, és a ballagása volt. Én egy Casio karórát vettem neki, azthiszem 12 000 Ft-ért. Azóta is használja, mindig rajta van:)

Amúgy adhatsz neki valami medált ami vagy mindkettőtöknek van, vagy a te neved, képed van rajta, és akkor idővel adhat ő is.

De amint mondtad h bicajozni is szeret, akkor az egyik haveromon láttam egy kis motort medálként, a hátulján az illetők nevei:)

De az ezüst karkötő is ízléses lehet. Gravíroztathatsz is bele valami dátumot, egy "sz" betűs szót:D, vagy a neveiteket.

Vagy a bicajára keress valamit amit kabalaként használhat;)

2011. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!