Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy babaarcot, hogyan lehet...

Egy babaarcot, hogyan lehet felnőttesebbé, nőiesebbé sminkelni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, h. milyen színű az arcbőröd, a hajad, a szemed. de egy sötétbarna szemhéjfesték mindenkit öregít egy kicsit. a szezugat, és a szemet belső részét (orr felől) mindig világossal (fehérrel, vagy krémszínűvel fesd), mert ez optikailag nagyobbítja a szemet, és kb. a szemhéjad közepétől kifelé eső részét sötéttel. az én arcomat az is öregíti, ha vastagabban van kihúzva... de egy sötétett, vörösesbarna, vagy esetleg mokka árnyalatú rúzs is öregíthet... csak ne vidd túlzásba, vagy a szemeden, v. a szádon legyen a hangsúly!!! sok sikert a festegetéshez :-) (de miért akarsz idősebbnek látszani?)
2008. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább látszódj fiatalabbnak a korodnál, minthogy jóval többnek nézzenek. Hidd el én sem rajongtam azért, hogy kevesebbnek néztek, de lessz ennek később előnye is. Nem is olyan későn. Persze smikeld magad, de csak természetesen. Ha hosszú a hajad, akkor inkább feltűzve hordd és ne coppfban.
2008. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
59%
időgéppel
2010. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szemüveg, nagy fülbevaló, nöies kabát(Pl fehér óriási gombokkal) smink, és a hajaddal is kezdhetsz vmit
2010. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát...én eddig csak előnyét tapasztaltam annak hogy babaarcom van..:) Eszembe nem jutna felnőttesebbre sminkelni:P Azt szokták mondani, hogy a fekete szemhéjtus/festék öregít.. hát engem speciel pont hogy nem:) Inkább kiemeli hogy kerek a szemem:D Én minél fiatalabbnak próbálok látszódni:) 19 leszek és még mindig van aki elhiszi, hogy 16 vagyok... xD Próbálkoztam már, hogy kihúzom a szemem "cicásra", de valahogy nem az igazi:D Ez van.:)
2011. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!