Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SÜRGŐS! Holnap megyek a...

SÜRGŐS! Holnap megyek a DM-be. Milyen korrektort ajánlotok? A sötét szem alatti karikákra kéne (eddig még soha nem volt korrektorom) megfizethető áron. Milyet vegyek? Neve, ára? Fontos hogy csak a DM-be megyek.14/L

Figyelt kérdés
Előre is köszi:)
2010. máj. 31. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A L'orealnak meg az Astornak is vannak jó korrektorai, ezer és 2 ezer között mozognak.
2010. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a miss sporty jött be nagyon!

Tartós,reggel felkenem,mikor hazaérek (1-2körül) meg kell ugyan igazítanom,hogy délután ha megyek is valahova jól nézzek ki.

15/L

2010. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Januárban a Müllerben mondta nekem egy eladó, hogy szem alatti karikákra csak folyékonyat ,mert a rúzs formájúak nem fednek olyan jól és más bőrhibákra vannak! Nem hittem neki, de gondoltam kipróbálom,úgyhogy megvettem egy folyékonyat (ecsetes- olyan mint egy szájfény) Bourjois- Paris márkájú 2000ft volt!

Igaza volt. Nagyon szépen fed, jól lehet vele dolgozni, nem vándorol le az arcomról pár óra után, nem kezd el csillogni. Ja és heti 3-4 használat mellett még mindig van benne, tehát gazdaságos is.

Hogy a DM-ben van-e ilyen azt nem tudom, érdeklődj egy eladótól!

2010. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is a miss sporty korrektort használom a szem alatti karikákra. megfizethető, szerintem 1000 ft alatt van, jól fed, szóval én meg vagyok elégedve vele. fiatal vagy, szóval nem kell azon aggódnod hogy a korrektor beleülne a szem alatti ráncokba
2010. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vichy dermablend. Nagyon jó.
2010. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szem alatti karikákra speciális "korrektor" kell. Mindenképpen folyékony (semmiképpen sem krémes, mert beleül a ráncokba és rosszabb lesz, mint volt). Ha a szemed alatti a karika szürkés/kékes, akkor sárgás árnyalatú szinezőt vegyél, ha pirosas, akkor zöldeset. Ezek a színek ellensúlyozzák az arc különféle hibáit. A legjobb, ha nem korrektort veszel, hanem un. under eye concealer-t. A dm-ben márkafüggően 700-3000,- Ft. körül mozognak. Amit már kipróbáltam és jó volt: Manhattan, Max Factor, Astor, Essence
2010. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megvettem a miss sporty-t (a kék tubusosat, 759ft volt) halványoabbak lettek a karikák, igaz teljesen nem tűntek el, de ilyen erős karikáknál sztem alapozó nélkül el se lehetne tüntetni :D köszönöm szépen :DD ezek a miss sporty termékek megtetszettek :P
2010. jún. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!