Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence szemhéjtust vennék -...

Essence szemhéjtust vennék - milyet?

Figyelt kérdés

Úgyértem, sok féle van, melyik a legjobb belőle kezdőknek? Egyszer használtam eddig szemhéjtust, de most szeretnék magamnak venni, mert pár buliba megyek és kellene :D Nem szánnék rá olyan sokat, max egy ezrest.

Ti milyet használtok? Mit ajánlotok kezdőknek? (Cicaszem feelinget akarok csinálni majd)

köszi a válaszokta előre is :)


2010. máj. 28. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a filceset használom, "essence eyeliner pen". 700 ft körül van azt hiszem, tartós, és nagyon precízen lehet vele kihúzni a szemet, akkor is, ha kezdő vagy. Később vehetsz folyékonyat is persze, de ezzel egyszerűbb eleinte. :)
2010. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel.A folyékony tus ecsete az essence-nek nagyon hosszú és nem egyszerűvele dolgozni.A filccel viszont gyerekjáték.
2010. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké, köszi nektek :)

még meglátom majd, amugy más márka is jöhet, ha tudtok ajánlani.. :) az árkategoria is kb ugyanaz h max. 1000 FT..:D na puszi :)

2010. máj. 28. 21:31
 4/4 A kérdező kommentje:

na mostmár mindegy a kérdés met megvettem :) Essence black mania liquis eyeliner.. :)

most jön a tanulás része :P

2010. máj. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!