Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyakran cserelitek a...

Milyen gyakran cserelitek a bugyitok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 20:17
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
igen.
2010. máj. 25. 22:02
 32/43 anonim ***** válasza:

ugye fiú vagy? mert lányból ilyennel még nem találkoztam. azért mégis menstruálunk...

plusz nyáron izzadni mindenki izzad valamennyire. vagy te soha? nincs testszagod?

2010. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
fiu
2010. máj. 25. 22:10
 34/43 anonim ***** válasza:

akkor neked alsógatyád van!!

na most, fiúknál van ilyen sajnos, hogy nem napi szinten tisztálkodnak és cserélnek alsóneműt.

ne haragudj, de próbálj meg rászokni sűrűbb tisztálkodásra. pláne nyáron!

az, hogy télen nem zuhanyzunk 1-2 vagy esetleg 3 napig, az ok. de inkább az is olyankor, mikor nem mész emberek közé. :)

de komolyan, nem érzed magad büdösnek??

fogat mosni is ilyen ritkán szoktál??

szerintem sűrgősen változtass ezen!!! a normális a napi egyszeri fürdés/zuhanyzás és fogmosás.

1 két naponta hajat mosni, hogy mindig friss legyen.

s naponta váltsd azokat a ruháidat, amik érintkeznek közvetlenül a testeddel(alsó, zokni, póló). a többit, mint pulcsi vagy esetleg még nadrág is még 1-2szer felveheted. szerintem ez a normális. de itt már változó, van, aki egyszer vesz fel csak mindent, van, aki 2-3 napig elhordja gatyát, pulcsit, és van, aki 6szor is felveszi. ez még talán belefér, ha nagyon akarjuk. de ennél ritkábban nem.

2010. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

ok megprobalok valtoztatni.elmondanatok nekem leperol lepesre hogy csinajam?

mindent

2010. máj. 25. 22:22
 36/43 anonim ***** válasza:

idefigyelj. már leírtam.

1. reggel felkelsz, fogat, arcot mosol. megfésülködsz, tiszta ruhát felveszel. (ha éjszakánként izzadsz, akkor érdemes egy gyors zuhany) ha kell, borotválkozol, de ezt nem tudom milyen gyakran kell neked.:)

2. napközben, ha van kedved fogat mosol ebéd után.

3. este lefekvés előtt szintén a reggeli teendők. zuhanyzás/fürdés mindenképp, hiszen kint a porban, szmogban, büdösben, baktériumok között mászkálsz..

ha már nem friss a hajad, hajat mosol, 1-2 max 3 naponta. fogat, arcot mosol, fésülködsz, és pizsamában befekszel az ágyba! amit szintén szokás cserélni időközönként, és az ágyneműt is, törülközőt is, mindent. sokmindent lehetne még írni. anyukád nem tanított meg ezekre? vagy legalább elleshetted volna tőle, ő hogy csinálja. meg a családod többi tagjától..

tulajdonképpen mit nem értesz még? mi a baj?

ezt nem akarom elhinni, hogy nem kamukérdés.

2010. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nincsen neked edesanyad meg edesapad?? Hany eves vagy ember?
2010. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"na most, fiúknál van ilyen sajnos, hogy nem napi szinten tisztálkodnak és cserélnek alsóneműt. "


Ezt kikérem magamnak, 17 éves fiú létemre.

Napi 2-3szor fürdök és mindig tiszta alsónadrágot veszek fel. Sőt, ha épp eszembe van a nap bármely időpontjában, akkor a mosdóban megmosom a nemiszervem illetve a far grand canyonom. :)

Viszont volt olyan barátnőm aki napi 1szer fürdött és elég izzadós volt és a nemiszervével se törődött olyan szinten, hogy naponta legalább 2-3-4szer is megmossa. Hamar ott is hagytam. :)

2010. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
uhh azért ezt a kérdést nehéz elhinni...de ez most télleg komoly? 2 hét eléggé sok idő :S meg hát én kb 2 éves koromtól tudom h mikor kell tisztálkodni stb...
2010. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
Fúú, és szombatira, jó pénisz és kakaastagú lehet a segged meg az alsógatyád.
2010. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!