Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz tinédzsereknek...

Szerintetek gáz tinédzsereknek mini hátizsákkal mászkálni a városban?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok például

[link]

Azért érdekel, mert van egy ilyenem (csak más színben), és az oldalakon, ahol megunt cuccokat tudsz tovább adni, ott mindig gyerek hátizsák néven látok hasonlókat.

Suliba nem szeretném használni, csak amikor a városban mászkálok. Amúgy 15 éves lány vagyok.



2017. júl. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy éppen most "divat-e", de az biztos, hogy nem gáz. Ha neked tetszik, vedd fel, és kész. :) (Én felvenném... :D)

19/l

2017. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. Én is felvenném 16/L

Hordhatod szerintem.

Manapság már minden gáz..

2017. júl. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, és nemcsak gyerek hátizsák néven árusítják... Amúgy meg ne azt nézd, hogy másnak hogy tetszik, hanem, hogy neked bejön-e. :D
2017. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlók most a divatok.És mivel nem micimackó van rajta nyugodtan hord:) Bár kezdenek visszajönni a disney figurák a divatba...
2017. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!