Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen minőségűek a Makeup...

Milyen minőségűek a Makeup Revolution paletták (Unicorns are real, Hot smoked, Essential mattes 2)?

Figyelt kérdés
Szeretnék sminkpalettákat venni, és ezeket a palettákat a PinkPandán találtam, nagyon jó áron. Néztem interneten véleményeket, vegyeseket találtam. Az érdekelne engem, hogy érdemes rájuk költeni? Milyen minőségűek? Mennyire pigmentáltak? És ami a legfontosabb, összetételükben mennyire allergének? Évekkel ezelőtt arra jöttem rá, hogy valószínűleg a DM-es/Rossmann-os palettákra allergiás vagyok, mert konkrétan bedagadt a szemem tőlük. Ezt szeretném elkerülni mindenképpen, viszont sajnos pénzem annyi nincs, hogy egy nagyobb márkájú palettát vegyek. Előre is köszönöm a válaszokat!

#Unicorns are real #Hot smoked #Essential mattes 2
2017. jún. 22. 21:14
 1/4 anonim válasza:
Én nem vagyok tapasztalt sminkelés terén, de nagyon sok beauty témával foglalkozó youtubert nézek és nagyon sok amerikai és angol sminkes videóban feltűnt a Makeup Revolution márka és nagyon dicsérték a termékeiket. Szerintem érdemes kipróbálni.
2017. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem vannak MUR termékeim, bronzosító pallettám, meg szemhéjpúderek, és nagyon-nagyon jók! Viszotn nem kizárt, hogy nálad allergiát okozna, ha ennyire érzékeny vagy. Esetleg nem tudni, milyen összetevő okozza az allergiát?


Amúgy akkor próbálj ki natúrkozmetikumokat, pl. Alverdének vannak jó termékei, aztán a Müllerben van pl. Benecos.

2017. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mi okozta évekkel ezelőtt az allergiát, csak arra figyeltem fel, hogy egy héten keresztül folyamatosan festettem magam, és a szemem bedagadt (Essence termékeket használtam). Ezután elkezdtem Oriflame sminkeket használni, és azoknál ez nem volt. Viszont az Oriflame-nél nincsenek nagy paletták, és én olyat szeretnék, és nem sok-sok kicsi, pár darabosat.
2017. jún. 22. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is allergiás vagyok nagyon. És nekem is volt hogy a szemem feldagad. De hidd el megéri kivárni és spórolni egy UD Naked palettára, Lorac, Anastasia Beverly Hills stb palettára.

Vagy ha tényleg nem akarsz várni, akkor a Zoeva palettái egész jók. Vannak köztük jobbak rosszabbak. Szerintem ár érték arányban ok.

2017. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!