Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, hogyan használjátok a...

Lányok, hogyan használjátok a lipliner ceruzátokat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el festeni a számat is. Kaptam egy liplinert ajándékba és én az egész számat kiszoktam emelni vele nem csak a körvonalát. Más is szokta így használni? Nem gáz így használni egész szájra?
2017. ápr. 20. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs széles szám, viszont nagyon dús, húsos ajkaim vannak, így nem szeretném, ha nagyobbnak tűnne.

Általában körberajzolom, majd a többi részét is halványan átszínezem.

Ha nagyon vastagon vinném fel a ceruzaréteget, a rúzs csak elkenődne és nem is lenne tartós.

Tévhit, hogy a ceruzától tartósabb lesz a rúzs színe, ugyanis teljesen megváltoztatja az állagát.

De ha kellőképp vékony ez a réteg, akkor ettől nem kell tartani.

2017. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont az a bajom h magyon vékony ajkaim vannak és egy kicsit magyítami szeretnék rajta... De semmi feltűnő csak ki akarom emelni kicsit. Rendes rúzst nem is akarok mert az nagyon zavarna, ez így még elmegy.
2017. ápr. 21. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!