Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasik! Nektek bejön, ha egy...

Pasik! Nektek bejön, ha egy nőnek ilyen, vagy ehhez hasonló körmei vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok a hosszra, színre, formára.


https://www.youtube.com/watch?v=2DExd5ygGwY


2017. ápr. 2. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Broaaaaf.... Ilyen kormoket az csinaltat, aki a szomszed, hasonszoru proli r..ancot akarja irritalni vele.
2017. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetett volna képet linkelni? Ocsmány amúgy.
2017. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a köröm mánia elhihetitek, hogy csak nektek jön be géllak meg kutyaf**za, külön specializálódott körmösök vannak hhetetlen amúgy, hogy ez szakma lehet :D

[link]

így a legjöbb persze nem baj ha színes vagy valami, de amikor kövekkel van kirakva meg ilyenek....undorító giccses

2017. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Persze bejön, csak az ilyen körmű nőket szex előtt meg szoktam bilincselni, nehogy kárt tegyenek bennem.
2017. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

"Bírom" ezeket a macsó, leprostizó dumákat. Attól, hogy egy nő erős sminket használ, hosszú (mű)körmöket visel, még nem prosti.

Én pl. egy d. trafikban dolgozom. Kb. három hónapja csináltattam meg nagyjából ilyenre a körmeimet. Előtte nem ilyen volt, hanem sima, természetes, rövid. (A hossz és a forma ilyen, a szín általában nude, halvány pink, vagy középkék.)


https://www.youtube.com/watch?v=tlMdNeqTKdI&index=98&list=PL..


Azóta azt vettem észre, hogy a 25-55. év közötti férfiak 70%-a nagyon bámulja a kezeimet, amikor adom oda a terméket, vagy visszajárót. Sokaknak szinte kocsányon lóg a szeme. Előtte ezt nem vettem észre.

2017. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
... csak azt erted felre, miert bamuljak a kormeidet: nem azert mert tetszik, hidd el...
2017. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi az hogy hihetetlen hogy van erre szakma? Tudod mi a hihetetlen fiam? Hogy olyan szinten debil vagy, hogy képtelen vagy felfogni hogy más ember-más ízlés, ergo van olyan nő aki szeret műkörmöt viselni ebből következőleg vannak műkörmösök. kereslet-kínálat.

ha neked nem tetszik az az ízlésedről szól, de ha emiatt mást leminősítesz, az már a személyiségedről!

a prostis dologhoz meg annyit hogy nem csak műkörmös kézzel lehet átvenni a pénzt dugás előtt:D sötét banda

2017. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
[link] ezek se semik...már hányinger keltőek😫💅💄
2017. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!