Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik vízálló alapozó? Ha...

Létezik vízálló alapozó? Ha igen, melyik márka és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy ilyet beszerezni a strandszezon idejére...:)
2010. máj. 12. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
létezik persze, kb. minden márka gyárt ilyet is, az ár változó, essence pl 7-800 körül, miss sporty is hasonló, de persze ennél vannak jóval drágábbak is
2010. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi, előző vagyok, valamiért azthittem szemspirált kérdezed :S :D Vízálló alapozója a mac-nek van, bár az elég drága, azon kívül sajnos nemtudok, de elég tartósak vannak, amik lehet h kibírják a vizet
2010. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igazán nem macerálásból írom, de strandra, muszáj alapozó? a te dolgod, de szerintem nagyon árt a bőrnek (még akkor is ha elvileg vízálló és biztos strandra szánják, mert a kozmetikai céget jobban érdekli a profit, mint a bőröd)
2010. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!