Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért szebb mindenki nálam?

Miért szebb mindenki nálam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha mindenki szebb lenne mint én... 15 éves vagyok és mindig megkapom hogy 11 évesnek néztek engem... ez már kezd eléggé idegesíteni... Mit tegyek hogy én is idősebbnek nézzek ki? Vagy csak szimplán szebb legyek...
2017. márc. 6. 16:27
 1/7 A kérdező kommentje:
2017. márc. 6. 16:27
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát szerintem egyáltalán nem nézel ki 11 évesnek, azért az durva. Bár egy képről azért elég nehéz megmondani. Nyilván a magasság is sokat számít. Az lesz a legjobb, ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy, ebben a korban nagyon sokan érzik ezt. Esetleg egy minimális sminkkel tudsz korigálni az arcodon, ha vmi nem tetszik benne
2017. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eléggé bénácskán sikerült kép, de egyáltalán nem nézel ki 11 évesnek.

Engem legalábbis 25 évesen néznek max 17-nek, de szerintem 15-nek is elmennék. Úgyse változtam semmit azóta.

2017. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Picit foglalkoz magadal szerez be uj ruhakat stb. Az hogy fiatalabnak neznek szerintem feltetlenul baj.
2017. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű vagy :)
2017. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tehetsz, már mint sminkelni tudsz de hát az nem állapot h mindig legyen rajtad. Majd magadtol megérsz, hidd el jobb fiatalnak kinézni, mint idősebbnek /koranvénnek. De 30-40 évesen örülni fogsz h fiatalabbnak nézel ki. De annyira meg nem nézel ki fiatalnak h 11nek nézzelek amugy. Üdv Kitzingenből
2017. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem tök szép vagy!Hidd el,ismerek vagy 100000 embert,akik rondábbak nálad.Én 14 vagyok,és engem is 12-nek néznek,csak 167 centi vagyok,úgyhogy csak azért nézek ki 14-nek.Ha fiatalabbnak néznek,az csak jó😀
2017. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!