Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Állandóan azt...

Mit tegyek? Állandóan azt látom hogy kb mindenki szebb mint én.

Figyelt kérdés
Mármint persze nem egy 40 évessel hasonlítom magam össze,mert logikus hogy esetleg "rosszabbul néz ki"mint én a 18 évemmel,de a korosztályomban szerintem mindenki szebb mint én...

2016. júl. 26. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szebbek nálad de egyik sem olyan mint te! :)

Különben is lehet, hogy csak te beszéled be magadnak, hogy mindenki szebb. Önbizalomra még gyúrni kell! :)

2016. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Tudom közhely, de mindenkinek más a szép. Én is így éreztem az exem mellett, mióta szakítottunk és új párom lett teljesen megváltozott minden. Ő szépnek tart, hogy valójában az vagyok-e nem tudom reálisan eldönteni, de én annak érzem magam mióta vele vagyok. Ha valaki ezt leírta volna nekem korábban akkor nem töltöttem volna éveket valaki mellett,aki nem is értékel.

Biztos vagyok benne, hogy bizonyos szempontból te is szebb vagy, mint más lányok és más szempontból kevésbé. Csak találd meg azt a közeget ahol jól érzed magad. Remélem tudtam segíteni!

2016. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit kéne tenni? Semmit. Neked más a szép, másnak meg lehet, hogy te vagy szép... ennyi. Nem kell ilyesmikkel foglalkozni szerintem, mert semmi értelme nincs. Sokat amúgy sem számít a külső, max annyi hogy igénytelen ne legyen.
2016. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig tök szép vagy. :)
2016. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!