Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól állhat egy lánynak az...

Jól állhat egy lánynak az alsó ajka alatt a percing?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki szép biztos jol áll neki, de tudnék olyat mutatni akinek nem.
2008. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egyszerűen undorító, ha valakinek össze van furkálva az arca - de tudom, hogy ez a divat, úgyhogy csináltasd meg....
2008. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Undorító, sekélyes természetre utaló. Fúj.
2008. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hm...Hát én nem divatból akarok csináltatni, hanem azért mert tetszik.
2008. okt. 5. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
De akkor miért kérdezed meg, ha nem bírod elviselni, ha valakinek más a véleménye? Szerintem ocsmány, de ha neked tetszik, akkor csináltasd meg, nincs ezzel semmi baj... De minek akkor kérdezni, ha nem bírod a kritikát.....??
2008. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már bocs de én csak annyit csináltam h visszaírtam hogy nem divatból akarok, nem én pontoztam.
2008. okt. 5. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
akkor jó, bocs!
2008. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jah és még azt akartam kérdezni hogy lehet-e oda köveset rakni, olyat mint a szépség percing? Mert golyót meg tüskét azt láttam már. És normális válaszokat várok!!!
2008. okt. 5. 19:47
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Köves nincsen ebből a fajtából, vagyis olyan köves,amiben cirkónia vagy más csillogó kő van. Amúgy szerintem igen, jól állhat, de én is tudok olyat mutatni, akinek nem. Próbálj ki előbb egy másneseset, és nézd meg magad fényképen. Abból megállapíthatod, hogy jól áll e, de tükörből nem biztos.
2008. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy lehet köveset kapni hisz ugyanolyan mint a szépségpötty piercing...
2008. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!