Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt olyan aki magára...

Van itt olyan aki magára tetováltatta a szerelme nevét vagy becenevét? Ha igen megbánta, vagy nem?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert én ezt szeretném!, neee nem kell leüvölteni h csak fellángolás/ugyis vége/ stb. ő az aki megváltoztatott, jobbá és boldogabbá tett. és még nagyon sok mindent mondhatnénk. csuklomra szeretném a becenevét 5 betű. (nem olyan becenév mint pl: Jocóó, vagy ilyesmi)
2010. ápr. 25. 14:31
 1/9 A kérdező kommentje:
jah 20/L vagyok
2010. ápr. 25. 14:32
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem az expasim tetováltatta a nevem kezdőbetűjét magára...azóta szétmentünk és jól megszívta...csináltathatja át

jah ő 18 én 16 vok

2010. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is gondoltam már erre, hogy a barátom nevét magamra tetováltatom. több, mint 5 éve vagyunk együtt, én 19 vagyok, ő pedig 23. én arra gondoltam, hogy lehet, hogy valami szép írással kellene, pl. héber, örmény, stb... viszont az úgy a szép, ha a barátod is magára tetováltatná a tiédet. beszéltél már vele erről, hogy te ezt szeretnéd ? és mit mondott ?
2010. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
beszéltunk már erről, nincs ellene, de én nem várom el tole h ha én is akkor is. én nagyon szeretném, és ha ő ugy gondolja akkor majd o is :)
2010. ápr. 25. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
jó, hogy így gondolod. az én barátom nem akarná az enyémet, nekem egy kicsit rosszul is esett,mert olyan, mintha ő nem szeretne engem ennyire. :( én még a bal oldalamra gondoltam egészen fel, hogy jó közel legyen a szivemhez. szerintem megbánni biztos nem fogod, legalábbis én nem bánnám meg, ha megcsináltatnám, mert ha valamikor úgy dönt majd, hogy nem akar velem lenni, akkor is azt szeretném, hogy az életem része maradjon.
2010. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát kislányok akkor én mást mondok:)

25 évesen tetováltattam a csípőmre az akkor barátom nevének kezdőbetűjét. Óriási volt a szerelem és soha nem tudtuk volna elképzelni,hogy mi valaha szétmegyünk így kétség sem fért hozzá, hogy megcsináltassam-e.

Megcsináltattam.

Aztán a nagy szerelem véget ért én meg ott voltam egy "ZS" betűvel a csípőmön:) Nem estem pánikba, rátetováltattam egy másik mintát,lefedettem. Már semmi nem látszik belőle hál'istennek.


Azóta 32 éves lettem és boldog feleség vagyok egy másik férfi oldalán. Ja és azt nem tudnám elképzelni, ha még mindig látszana a ZS betű, na meg a férjemnek sem esne túl jól... Már férjes asszony vagyok és imádom a férjemet is, vele akarom leélni az életem de soha nem csinálnék újra ilyet.

Úgyhogy NEM! Egyértelműen ez a válaszom.Meg fogjátok bánni

2010. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én magamra tetováltattam a neve kezdőbetűjét, 2 éve..összesen majdnem 4 évig voltunk együtt.Nem bántam meg, rá mindig emlékezni szeretnék.
2010. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A volt párommal 3 évet voltunk együtt és a szeméremdombom fölé tetováltattam a becenevét rovásírással. Szétmentünk. De ha rákérdeznek mi az, mondhatom hogy a saját becenevem. :)

2010. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Naaa meg mindig dul a szerelem?
2016. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!