Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a drogériában kibontogatják a szempillaspirálokat? És hogy tolvajnak néznek?

Figyelt kérdés
Engem is elért a Glamouros láz és elmentem ma a Dm-be vásárolni. Az egyik az volt, hogy kinéztem egy szempillaspirált, de az előttem lévő csaj bontogatta, nézegette a keféjét stb. Ki akarja azt megvenni, amit előttem 20-an kibontottak már? Nyáron voltunk Amerikában és ott bevannak csomagolva a spirálok, mint nálunk a fogkefék. Nem értem ez mire jó. Az alapozókból a legvilágosabbakat nem árulják nálunk, pedig itt többnyire nem barna emberek élnek. A másik, hogy szinte kinéztek, mert délután 1-kor suli után egyedül kb. fél órát vásároltam és ebből következik, hogy tolvaj vagyok. Kuponokat nézegettem, végig jártam mindent, gondolkoztam mit vegyek. Nem hiszem, hogy ez bűn lenne, mégis követtek, flegmáztak velem, hogy nem lesz ez drága nekem stb. Otthagytam 16.000 Ft-ot, nem hiszem, hogy ezt érdemlem. Ott van a kamera, nézzék vissza, hogy nem vettem el semmit. Úgy tűnhet, hogy nem szoktam drogériába járni, pedig elég sokat, de ilyet még nem tapasztaltam.
2016. okt. 5. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha van teszter nem nyúlok a termékekhez. Nem vagyok igénytelen azért, mert valamit "kibontok". Bár ez nálam 1x fordult elő, pont szempillaspirálnál. Azért, mert nem melózok+tini vagyok és nekem nem egy kis pénz az a 2-3 ezer ft, amit "kidobok" rá. És ha nem jó, akkor vehetek másikat, az már 6 ezer...vagy max marad az, mert nincs másikra pénzem. Azt kidobtam az ablakon 3 ezret a semmiért... mert igen mindegyikre rávan írva, hogy fú de jó, 5 csillagos a minősége, göndörít stb... Kinyitottam a 3 ezer ft-os spirált és olyan volt, mintha rátapostak volna, törött lenne, ráadásul tocsogott durván a festékben...:) hát kössz, de nem... sokszor megjártam már így, és ez legyen a legnagyobb bűnöm, hogy nem akarok több pénzt kidobni az ablakon.
2016. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Pont miatttad van ez így! Ezeknek is van lejárati idejük és lehet. Te kibontogatod, vagy előtted még sokan és ott lesz még a polcon, mire valaki megveszi besűrűsödik, megszrad stb. Ezért van.
2016. okt. 14. 02:08
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó! Akkor miért nem kérsz az eladótól tesztert?
2016. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
Most tényleg ilyen fogyatékosok vagytok? :D írtam, hogy 1x bontottam ki, de az azért van " jelben, mert már kivolt bontva. És tesztert minek kérjek, ha egyszer megnéztem azon amit megvettem volna milyen, és láttam, hogy egy ócskaságot akarnak rám sózni sok pénzért? :D Ha meg zavar akkor rendelgess otthonról kedvesem, nem gyakorira kell feljárni pamporászni jelen esetben mondjuk indokolatlanul szerintem, mert nem írtam, hogy bontogatok, meg szanaszét dobálom a termékeket. De úgy látszik ez néhány ember felfogási képességét erősen meghaladja. Jöhet a 0%. :D
2016. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!