Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a drogériában kibontogatják a szempillaspirálokat? És hogy tolvajnak néznek?

Figyelt kérdés
Engem is elért a Glamouros láz és elmentem ma a Dm-be vásárolni. Az egyik az volt, hogy kinéztem egy szempillaspirált, de az előttem lévő csaj bontogatta, nézegette a keféjét stb. Ki akarja azt megvenni, amit előttem 20-an kibontottak már? Nyáron voltunk Amerikában és ott bevannak csomagolva a spirálok, mint nálunk a fogkefék. Nem értem ez mire jó. Az alapozókból a legvilágosabbakat nem árulják nálunk, pedig itt többnyire nem barna emberek élnek. A másik, hogy szinte kinéztek, mert délután 1-kor suli után egyedül kb. fél órát vásároltam és ebből következik, hogy tolvaj vagyok. Kuponokat nézegettem, végig jártam mindent, gondolkoztam mit vegyek. Nem hiszem, hogy ez bűn lenne, mégis követtek, flegmáztak velem, hogy nem lesz ez drága nekem stb. Otthagytam 16.000 Ft-ot, nem hiszem, hogy ezt érdemlem. Ott van a kamera, nézzék vissza, hogy nem vettem el semmit. Úgy tűnhet, hogy nem szoktam drogériába járni, pedig elég sokat, de ilyet még nem tapasztaltam.
2016. okt. 5. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tök bunkó aki kibontogatja a terméket, azért van a teszter, az hogy meg nincs világos alapozó többynire igaz, én a catrice all matt plus alapozóját használom, a legvilágosabb árnyalatot, az ára nem vészes, asszem ilyen 2-3 ezerbe került, de nem vagyok benne biztos. Az isadorának vannak nagyon világos alapozói csak azok drágák( 9ezer ft)

az meg hogy bunkók a boltban(ellenőrők vagy eladók) nem tudsz mit tenni muszáj elviselni :((

2016. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az még hagyján, hogy kibontják, de ki is próbálják. Volt, hogy nem tudtam érintetlen rúzst venni, annak ellenére, hogy volt teszter... tegnap vettem az essence kiárusításban egy ajakbalzsamot ( a winter wonderlandes jégcsapos áttetszőt), az egyik rúzsos volt és kopott, a másikban szőrszál volt és kopott. Így legyen gusztusod választani. Rendszeresen belemásznak a rúzsba meg mindenbe.

Volt egyszer, hogy a szemem láttára kezdték el kenni magukat (rendesen szemhéj, rúzs, korrektor) a boltban... Megint másik kispirálozta magát - meg is vetették vele.

2016. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban tetszik az amerikai drogériás rendszer. Ha veszek pl. Szspirált én szeretném kibontani.
2016. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az durva, hogy ott helyben kisminkelik magukat. Ilyenkor kellene résen lenniük a dolgozóknak. Ha te sokat nézelődsz, akkor meg tolvajnak néznek.
2016. okt. 5. 16:41
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]

Így kell elképzelni.

2016. okt. 5. 16:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én idén nem Galmour-napozok, mert sok cuccom van; és nem szeretnék feleslegesen vásárolgatni.

Nagyon illetlen dolognak tartom, hogyha valaki új termékeket bontogat és próbál ki; mégha nincs is teszter. Ilyenkor szerintem meg kéne őket szégyeníteni, hogy tanuljanak belőle.


Ha ilyen rossz tapasztalatod volt, én a helyedben felkeresném Facebook-üzenetben/emailben az adott üzletet.

2016. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar főleg a rúzsoknál hogy kipróbálgatják...Meg mikor rossz helre teszik vissza a rúzsokat teljesen össze keverve és persze a drágábbat az olcsóbb helyére és fordítva így meg sem lehet normálisan nézni az árát mert 10 percig azt kell keresni...Velem a Rossmannba fordult már elő hogy azt hitték lopni akarok csak mert kicsit több ideig válogattam...még a biztonsági őr nézett. :D Amúgy a helyedbe be írtam volna panaszkönyvbe ha flegmáznak..mi köze van a pénztárosnak ahhoz hogy mit veszel...
2016. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, én pontosan ezért mentem ma nyitás után kb. negyedórával a DM-be, hogy még bontatlan termékekkel találjam szembe magam. Tavasszal elkövettem azt a hibát, hogy vasárnap jutott eszembe korrektort vásárolni, minden ki volt bontva, össze volt törve, undorító, mintha az emberek ilyenkor teljesen kifordulnának önmagukból.
2016. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg fura, nem tudom, hogy bolt vagy márkafüggő, de vannak olyan helyek, ahol le van celluxozva a teteje.


Én mindig hátulról veszek spirált, kibontom, hogy "cuppan-e", és ha igen, a kosaramba teszem.

2016. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent netről rendelek pont emiatt. Undorító drogériában sminket vásárolni.
2016. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!