Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri ha minőségibb sminket...

Megéri ha minőségibb sminket vásárolsz?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek megéri a drágább smink? Itt most pl olyan márkákra gondolok amiket Sephorában lehet kapni :)

Nem csak tartóssag miatt de a bőrnek sem mindegy mit pakolok rá nem?



2016. jún. 19. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
dede, így van. a bőröd az, amiből egy van, nem tudok kicserélni. Vannak olcsóbb sminkek is, amik szuperek, de egy nagyobb márka termékei tartósabbak, kíméletesebbek, és hát valljuk be, jobbak is :)
2016. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlenül ennyire egyértelmű. Mindenkinek más a bőre, van aki mindentől kipattog, más meg semmitől. Utána kell járni melyikben mi van, és kitapasztalni hogy melyik termék hogy viselkedik a te bőrödön. Pl krémmánián van sok jó kritika, de ott is azokat érdemes nézni, akiknek a kora és a bőrtípusa a tiedhez hasonló.
2016. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miket árulnak a Sephorában, de igen, megéri.


Mondjuk szerintem a legfontosabb a minőségi bőrápoló. És akkor nem kell a legdrágább alapozó. Az úgysem ér semmit, ha alatta száraz, zsíros, csúnya az arcbőr.


Saját magamon tapasztalom, hogy egy pár ezres DM-es szemkrém nem olyan jó, mint mondjuk a Bobbi Brown, amit most kezdtem el. Mondhatjuk, hogy placebo, nem hiszem, mert imádok panaszkodni és mindig elégedetlen vagyok, úgyhogy ha valami bejön, akkor az tényleg bejön.


Amit egész arcra kensz, abból szerintem megéri a drágábbat venni. Mondjuk szemhéjtusból sem kell kínait, de az olcsó is jó abból.


A krémmániának én sajnos pont azért nem hiszem, mert leírja valaki, hogy szar a Chanel alapozó, de lehet, hogy életében nem hidratált alá. Nem tudhatjuk. (A testvérem ilyen helyen dolgozik, meglepően sokan viszik a tízezres alapozókat úgy, hogy nem ápolnak jól bőrt mellette.)

2016. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!