Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hatalmas szivárványos esernyőt...

Hatalmas szivárványos esernyőt vettem. Ciki ha tényleg, hatalamas?

Figyelt kérdés
A müllerben vettem, nekem nagyon tetszik, de az átmérője kb 130cm kinyitva. 16 paneles szivárványos. Összecsukva nem tűnt olyan vézesnek.. :) egyébként beférnénk alá kb 3man. Gáz ezzel az utcán?
2010. ápr. 10. 11:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az egyik osztálytársamnak is van ilyesmi esernyője neki is szines és marha jól áll neki sztem bátran használd:D
2010. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Ugyan ilyenem van :D Még nincs egy hete, hogy vettük, de imádom :D Csak sajna egy kicsit befogta a fekete farmerem, agogy hozzá ért a vizes esernyő...:( Már rég vágytam egy szivárványos esernyőre, és szerintem nem is volt drága. 1000ft-ért vettük, az anyaga is jó... szóval szuper!!!

Még az eladó is megjegyezte, hogy mindenki megbámulja majd, mert olyan szép, ahogy eseik az eső, szürke minden, és az esernyő meg olyan vidám. :):D

Az meg egy nagy marhaság, hogy a melegek színe. Miért? Attól már ne hordjon senki szivárványos cuccokat, vagy ne egyen narancsot olyan, aki utálja a fideszt?! Egyébként nekem semmi bajom a melegekkel, szóval, ha valaki az esernyőm miatt azt mondaná rám, hát totál nem érdekelne. Kár, hogy a sok bunkó ember már a színeket is emberek fajtáihoz köti...

Bocsi a sok szövegelést :D

2010. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
utolsó hozzászoló te hol vetted?:]
2010. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyanmár:)Nekem 25éves csajként van ilyen ernyőm.Elegem volt h ha esik az eső akkor olyan sötét minden. Meg mindenki csak fekete ernyővel jár.Én Imádom az ernyőm.Engem is leszólt a párom h buz.s de nem érdekel.Már ő is megszerette,sőt.. ha látnátok a 14hós lányom h imádja amikor sétálunk alatta:) Mi multkor 3an mentünk alatta.Párom,lányom és én..Még itthon is kinyitom néha.:)
2011. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!