Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hatalmas szivárványos esernyőt...

Hatalmas szivárványos esernyőt vettem. Ciki ha tényleg, hatalamas?

Figyelt kérdés
A müllerben vettem, nekem nagyon tetszik, de az átmérője kb 130cm kinyitva. 16 paneles szivárványos. Összecsukva nem tűnt olyan vézesnek.. :) egyébként beférnénk alá kb 3man. Gáz ezzel az utcán?
2010. ápr. 10. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szia


hát ez olyan dolog,hogy van egy osztálytársam, akinek szinte minden jól áll, így olyan cuccokat is felvehet amiket máson kiröhögnék. szóval döntsd el melyik kategóriába tartozol, de ha neked tetszik szeintem nem lehet gáz. :)


puszi

2010. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de mnjuk majdnem akkora mint egy napernyő. De nem az, tuti esernyő, az anyagán is látszik, meg a fogantyúján +termékmeghatározás is az volt... anya szerint gááz. x) mert kb elfoglalom vele az egész járdát. ?
2010. ápr. 10. 15:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Linkelj róla képet, majd úgy talán tudunk segiteni.

Bár szerintem tök jó lenne, de szivárványos? :S

Az nem a melegek szimbóluma?

2010. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 10. 16:16
 5/14 A kérdező kommentje:

bocsi, itt a másik kéép:

[link]

2010. ápr. 10. 16:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vagány! Nekem biztos jól állna, ahogy magassarkúban tipegek az esőben, és mindenki engem néz. :D Bátran használnám.
2010. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tökjóóó!
2010. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

egyáltalán nem gáz,sőt!

sztem qrva jó (sorryka)

de tényleg

és ha elfoglalod vele az egész járdák,akkor mi van?

legalább tudják,hogy kire kell felfigyelni [mondjuk nem hisszem,hogy csak úgy el tudnál tűnni a tömegben egy ilyen esernyővel :P]

bátran viseld tényleg nagyon jól néz ki ♥

14/L

2010. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal.


Le tudnád írni, hogy pontosan hol vetted? Már régóta nézelődöm, és sehol sem találtam ilyet.

2010. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kiskunhalas > Park Center > MÜLLER DROGÉRIA :)

4200.-

2010. ápr. 15. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!