Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi illatot keresek saját...

Férfi illatot keresek saját részre. Tudtok esetleg hasonló illatot mint amiket most használok? Váltani szeretnék.

Figyelt kérdés
Amit most használok: klasszikus Hugo Boss "Bottled" au de toilette, a régi hagyományos üveges cucc, "a sárga lötty", nem is tudom talán 1996 ból. Illetve erősebb estékre, meg most nyárra a d'Hermés TERRA au de toilette jét, ami egy jóval erősebb illat, szinte szúr, de még mindig gyümölcsös. Nem vagyok illatszakértő, de egyértelműen mindkettő citrus alapú, szerintem ezt megtartanám. Tud esetleg valaki segíteni? A személyiségről: profi sportoló, aki viszont öltönyben jelenik meg, és nem hagy kétségeket a nőknél. Ezt az illatom is sugározni szokta. Lehet kettő is, egyik nappalra, másik éjszakára.
2016. máj. 4. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A Terre d'Hermès-nél nem igazán van feljebb, az már-már tökéletes. A Boss Bottled-nak van egy Intense változata, ami valamivel tartósabb.


Ezeket ajánlanám tesztelni:

L'Homme Yves Saint Laurent

Armani Code

Versace pour Homme

D&G Light Blue pour Homme

Penhaligon`s Endymion

2016. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Police
2016. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!