Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak nekem "fura" manapsag az...

Csak nekem "fura" manapsag az a fiatal no, aki egyaltalan semmit nem sminkel?

Figyelt kérdés
Nem az, hogy negativ velemenyem van rola, de fura.

2016. márc. 20. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7# azért mert hiába hidratáltam az arcom,hogyha az alapozótól pici pattik és mitesszerek jöttek ki

.. meg nem volt olyan szép az arcbőröm alapozó nélkül... most nem használom, hanem csak hidratálom

.

sokkal szebb .

nem èrtem mièrt nem fesheti ki valaki csak a szemét? miért kell alapozó+púder, hogy ne tűnjön ócskának?

szerintem inkább az az ócska, amikor látszik valakin az alapozó+elüt a nyaka meg a füle tőle. nagyon gyakori jelenség. talán 10bol egy olyan van aki fél tudja vinni rendesen meg eltalálja a szint

2016. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nem festheti. Nekem, egyetlen egy embernek nem tetszik. Leírtam, mert úgy éreztem, kapcsolódik a kérdéshez.


Nem ócska. Számomra olyan, mintha valaki adott volna neki valami használt festéket és azzal játszana. De csak egy ember vagyok a 7 milliárdból, statisztikailag nem is számít a véleményem.

2016. márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ha az arcbőrömmel nincs baj, csak a rohadt nagy dioptriás szemüveg miatt a szemem fele akkorának látszik mint valójában és mellé álmosnak, akkor minek vakoljam ki az egész fejem ha 10 perc alatt megcsinálom a szemem, nincsenek pattanásaim, és nem úgy nézek ki mint egy zombi, az arcomra meg csapok egy kis hidratálót és kész.

Most komolyan azért vakoljam az arcom feleslegesen alapozóval mert különben "nem smink"?

2016. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért kéne vakolni? Meg kell tanulni normálisan sminkelni.


Mondom, nem kell nekem ugrani. Ha nektek megfelel, akkor legyen.


Ha használnék szemhéjpúdert, biztos csak azután tenném fel, hogy primert, alapozót és púdert teszek a szemhéjamra.


Nem vagyunk egyformák, mások máshogy is meg tudják oldani.

2016. márc. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!