Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásra műköröm, és haj?

Ballagásra műköröm, és haj?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a műkörmök, és gondolkodtam rajta, hogy szeretnék ballagásra, hiszen különleges alkalom. Valami egyedi, visszafogottra gondoltam. Esetleg tudnátok képeket beilleszteni, hogy mit tudnátok elképzelni? :) Szerintetek illik, vagy nem néznék rossz szemmel? Eléggé fehér bőrű vagyok, de nem a falfehér..:) Illetve milyen hajakat tudnátok? Nézelődtem, de nem tetszett egy sem...:/ Előre is köszönöm!

2016. márc. 3. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Milyen lesz a ruhád? Milyen színű és hosszú a hajad? Ha ezeket megírod megpróbálok segíteni?

Ja és általános iskolás vagy gimis ballagás?

2016. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ünneplő ruha lesz, tehát fekete-fehér, és kék nyakkendő. Hosszabb hajam van, hátközépig érő.:) És általános iskolai ballagás lesz.
2016. márc. 3. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy szia, és barna a hajam:D
2016. márc. 3. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ilyesmi körmöket simán el tudnék képzelni, bár ezek inkább géllakkok, de szerintem ugyan olyan szép, mint a műköröm, lényeg, hogy ne legyen túl hosszú meg inkább a természetes színeket ajánlom! :) vagy sima francia manikűr egy kis extrával :)


Én a hajat sem bonyolítanám túl, sokak órákat töltenek fodrásznál, aztán megjelennek extra göndör, hajlakktól ragadó hajjal, ami szerintem egyáltalán nem szép és sokaknak nem is áll jól. Én természetes hullámokat/göndörséget raknék bele, egy nagyon kevés hajlakk rá, hogy legyen egy kis tartása és akkor tudod variálni. pl.


[link]


[link]


Egyenlőre ennyi, de ez csak az én stílusom szóval, ha nem tetszik szólj és keresek másféléket is!:)

2016. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A körmök közül 1-2 tetszett, de a hajjal teljes mértékben egyetértek veled:)) Köszönöm szépen, ment a zöld pacsi! :))
2016. márc. 3. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem! :)
2016. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy az vagy, ellenben menyj helyett menj a helyes...:D Egy kis alapműveltség, köszönöm a bugyis tanácsot, lehet hogy te abban voltál, én nem szeretnék...:)
2016. márc. 4. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!