Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szexi, szép ha...

Szerintetek szexi, szép ha valakinek többszörösen van átlyukasztva a füle? (Izléses, szép, köves fülbevalókról van szó)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :)

Megszeretném csináltatni, de félek a fájdalomtól :-)

2010. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy ékszer(vagy sok ékszer) nem szexi még akkor se ha tetszik
2010. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

nekem van 1 pc-em a fülem felso sarkaban

es 3-3 normalis mindket oldalon

es imadom oket

majdnem minden nap cserelem

minden szinben meg formaban meg meretben

mindenhez megy

sztem jol nez ki :)

es tuti oreg koromba is fogom oket hordani :)))

2010. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a tetszik és a szexi között szerintem van különbség
2010. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jah igaz a tetszik és a szexi között tényleg van különbség!!:D


egyébként nekem az egyik fülembe 2 lyuk van, másikba 1, de nem szeretnék többet : )))


szerintem amikor már sok van vagy végig van lyukasztva az már undorító..

2010. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hello!

szerintem ha van 1 rendes fülbevalód mármint mind a 2 füledbe, akkor ha az egyik füledbe rakatsz föjjebb 1 másodikat, és nm vami nagy durung mintát hanem vmi izléseset akkor jól néz ki!

2010. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy tetszik, hogy egyikben 1, másikban 2 fülbevaló. Nekem is így van, és a 2. fülbevaló szép kis ezüst, pici. :) Ha több van, pl 3, az már nem tetszik nekem.
2010. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem mindkét fülembe kettő van.És én imádom.

Amúgy talán majd később még fogok még többet is lövetni.

Szerintem meg tök jó,ha többször átvan lyukasztva valakinek a füle.Szerintem.

14/L

2010. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Egyik barátnőmnek, ha jól emlékszem 4-4 van a füleiben, és pici, figurás füleseket hord általában, ami nekem, mint szintén lánynak, nagyon bejön, mert szerintem vagány, laza és jól néznek ki. Szerintem mondjuk stílus kérdése, öltözködésben és viselkedésben is ilyen, így egyáltalán nem mondható rá, hogy nem illik hozzá. Én azt is el tudom képzelni, hogy ez szexi legyen bizonyos szituációkban, ha gondosan vannak válogatva a fülesek és össze vannak kombinálva a megjelenéssel.


De szerintem ne hagyatkozz mások ízlésére, ha neked tetszik és szereted őket hordani, akkor tedd bátran, attól függetlenül, hogy valakinek nem tetszik.

Persze akkor más a szituáció, ha van mondjuk egy párod, aki aztán végképp ellene van, az esetben jobb kompromisszumot kötni :)

2010. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nkm az 1ikben 3 van a másikban 2 és sztem sexisek....főleg ha szép köves fülbevalót teszek bele.:D
2010. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!