Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tizenhat évesen alapozó?

Tizenhat évesen alapozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves vagyok és rengeteg a bőrhibám. Normálisan tisztítom az arcom (főleg natúr termékekkel), de mégis egyenletlen a bőrtónusom, pattanásaim után maradt foltok és a sötét karikák is megtalálnak. Eddig korrektort használtam, de mégsem kenhetem le vele a fél arcom.

A kérdésem annyi lenne, hogy ennyi idős korban nagyon roncsolná a bőröm az alapozó? Valamint hétköznap nem nagyon macerás? Esetleg jobban beválhatna egy BB krém?

Köszönöm a válaszod/véleményed/tanácsod!



2016. jan. 29. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

BB, alapozó közt nem sok a különbség. A jó minőségű egyikből sem árt. Olcsó vacakokat sose vegyél ezekből.

Alapozóból Bourjoist ajánlom. BB krémből Holikát. Mindkettő jó érzékeny, pattanásos bőrre. És jól fednek.

2016. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nagyon kezdő vagyok, szóval lenne még kérdésem.

Iskolában (mondjuk tesi órán) nem fog leolvadni? Nem fog feltűnni, hogy alapozó/BB van rajtam (mondjuk el kellene találom a színt..) Nem néz ki furán ha csak magában használom (tehát pirosító/bronzosító nélkül)?

2016. jan. 29. 20:11
 3/6 anonim válasza:
En par napja vettem BB creamet es amikor itthon kiprobaltam semmit se fedett:/ inkabb hasznalj alapozot
2016. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a baj, hogy egész nap figyelni kell hogy néz ki, melegben, tesi óra után bizony lefolyhat:( A helyedben maradnék a korrektor+púder kombónál e miatt. Viszont próba szintem megvehetnél egy alapozót, hogy kipróbáld milyen. Nem olyan nagy beruházás. Ha sok a hiba ezeket ajánlom: Rimmel Lasting Finish, Rimmel Stay Matte habállagú, Max Factor-tól a Facefinity vagy a Lasting Performance például. De a Lovely vagy a RivaldeLoop alapozókkal is tehetsz egy próbát, azok is jók és olcsók.
2016. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha fixálod púderrel, nem nagyon fog lefolyni. Én egy órát végigkardióztam minden héten teljes sminkes arccal tesin, sose jött le.
2016. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a cipőben jártam két éve.A bőrőm nagyon pattanásos volt, mindenfélét kipróbáltam, étrendemen változtattam stb stb.Semmi nem használt.Az arcomat vakolni kellett szinte alapozóval, míg egyszer anyukámnak is elege lett a dologból és javasolta, hogy menjünk el bőrgyógyászhoz.Az volt a megváltásom napja.Felírt egy nagyon jó gyógyszert, és krémet is kaptam.Közben még fedtem az arcom, mert varázsütésre nyilván nem tűnnek el a pattik, de hónapról hónapra szebb lett az arcom.Ma már a helyek is eltűntek, és szinte semmi pattanás/mitesszer nincs az arcomon.Ha jön egy-egy az is nagyon picike, észre sem vehető, és kb kéthavonta egy db.Nagyon ajánlom, hosszú távon ez éri meg!!
2016. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!