Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyikek a mostani legjobban...

Melyikek a mostani legjobban fedésű alapozók 5. 000 Ft érték alatt?

Figyelt kérdés
Zsíros bőrre

2016. jan. 19. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legeslegjobb alapozó a Rimmel Stay Matte-ja, legalábbis ár-érték arányban mindenképp!

Már nagyon sokfélét kipróbáltam, de mindig visszatértem hozzá, mert ez fed a legjobban, korrektor sem kell alá, ha jól eldolgozod, akkor természetes a hatása, és nem látszik, hogy van rajtad.

Nekem is zsíros a bőröm (legalábbis a homlokom), de nem szokott átzsírosodni, átfényleni.

Ajánlom próbára, aztán írj majd, bejött-e?

2016. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh nekem van stay mattem:) en nem tudom mi kehet a baj de nekem elegge latszik hogy van rajtam alapozo amikor azt hasznalom. Olyan suru az egesz termek. Mivel szoktad felvinni? Lehet reggel ujra kiprobalom:)
2016. jan. 19. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak egy kb borsónyi pöttyöt szoktam kinyomni belőle a kézfejemre.

Utána ujjal szoktam felvinni, kb úgy, hogy kb harmadát viszem fel. Először a jobb és bal arcfelemre, oda kb ugyanannyi jusson, és akkor a maradék meg megy a homlokomra, az orromra és az államra.

Ezt szoktam szépen eldolgozni ujjal, aztán van egy pici szivacsom, amivel a macerásabb helyeken kicsit jobban átdolgozom. (nekem ez általában az állgödröm, az orrcimpám, illetve az orrom és a szemöldököm találkozása,+ az arcom és a hajam találkozásánál szoktam még eldolgozni jobban, hogy ne legyen szembetűnő.) A szivacson lévő maradékkal pedig kicsit átmegyek a nyakam és a fejem találkozásánál, hogy ne legyen nagy kontrasztkülönbség. Kb ennyi.

Próbáld meg megint szerintem, aztán, ha nem jön be, kísérletezz mással, nem mindenkinek jön be ugyanaz.

2016. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én eddig a catrice all matt plus-t használtam (2500 Ft körüli) és elégedett is voltam vele

ezért az árért szerintem nagyon jó

aztán másfél hete vettem egy revlon colorstay alapozót (a kombinált/zsíros bőrre valót) és még mindig alig hiszem el, hogy mennyire jó

4000 Ft-ért vettem a müllerben, mert már sok jót hallottam róla és végre itt is kapható

hát eddig csak dicsérni tudom és örülök, hogy kipróbáltam

nagyon jó a fedése, tartós, szép végeredményt ad és a színválaszték is jó

még tesztelgetem, de eddig nagyon elégedett vagyok és tudom ajánlani

2016. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Loreal Infallible 24H matte
2016. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Catrice all matt plusom is volt:) es jelenleg azt a lotealt hasznalom amit az utolso irt:D amugy amikor nincs alapozo rajtam akkor nem zsiros az arcon. Ha osszegumizom a hajam akkor szokott huzodni a homlokom, szoval szaraz. De reggelente ugye lealapozozom magam es a nap vegere zsiros lesz az arcom. Ez mitol lehet?
2016. jan. 19. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Sose értem miről írnak itt, nekem az a Rimmel és Catrice sem fed semmit el. Felkenem és látszik maga az alapozó is meg alatta minden bőrhiba is. Pocséknak tartom ezeket.

Amit én használok és tényleg fed az a Bourjois 123 és még olcsóbban ebay-ről rendelve Holika Clearing Petit BB. Mindkettőnek szinte tökéletes fedése van. 123 nyáron jó, nem zsírodik alatta a bőröm. A másik meg bármikor jó, ha nincs dögmeleg.

2016. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. jan. 20. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Revlon Colorstay vagy Maybelline Fit Me
2016. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!