Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van a youtuben egy olyqn nevo...

Van a youtuben egy olyqn nevo csatorna, hogy danipink89 es ott olyan szep kormok vannak. Nektek azok tetszenek?

Figyelt kérdés

Ezek tenyleg az igazi kormei megnovesztve? De hogy csinalja, hogy szinte minden nap mar mas a kor.e? Ennyiszer lefesti?

nektek melyik tetszik a legjobban? Sztetek jo az elso ketto (a kekes meg a feher) illetve a fekete-sarga?



#műköröm #danipink89
2015. nov. 30. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Linkelj fotót, ne reklámozd itt a csatornádat ^ ^
2015. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már túl hosszú a körme. Ezen már minden csúnya és ezekkel egyátanán hogy csinál bármit is.
2015. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az en csatornam en is csak nezem ezt :/
2015. dec. 1. 20:29
 4/7 A kérdező kommentje:
De peldaul miben nem tudom ezt alkalmazni? Milyen dolgok elvegzeseben zavar?
2015. dec. 1. 20:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy ha ez termeszetes korom, akkor kb. mennyi idobe telik amig megno ekkorara?
2015. dec. 1. 21:18
 6/7 anonim válasza:
Nem hinném, hogy természetes körmök. Amúgy a rövidebbek jól néznek ki, de a nagyon hosszúak már karmok.
2015. dec. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a természetes körme a csajnak, ilyen ASMR videókat csinál, engem nagyon meg tud nyugtatni. :D Egyébként előre felvesz több videót is, mondjuk hetente kettőt és ha minden héten más színű a körme, úgy posztolja.
2016. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!