Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A mai 15-18 éves lányok miért...

A mai 15-18 éves lányok miért nem olyan szépek, miért nem adnak a külsőre? Többi lent!

Figyelt kérdés
A mai tini lányok miért nem olyan szépek? Miért nem sminkelnek,miért nem hordanak fülbevalót,miért nincs műkörmük? A nagy többségre értem általánosságban.

2015. nov. 20. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát én pont úgy látom hogy szép a nagy többség.

Szép meg nem a mű dolgoktól, sminktől meg ékszerektől lesz senki...

2015. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem attól lesznek szépek szerintem.
2015. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmam sincs hogy te hol élsz,de erre felé szinte minden lány sminkel. és nagyrészük pont a smink miatt lesz undorító.
2015. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Pedig a tinilányok szépek. Bár kétlem, hogy egy szett manikűr tenne valakit széppé....
2015. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem sminkelek, mert ez nélkül is szép az arcom, és pont a sok púder, alapozó miatt lenne csúnya, amikor lemosnám, hiszen teljesen eltömíti a pólusokat. Hajat 3 naponta mosok, nem járok egy pólóba 2 napig. Adok magamra. Fülbevalót meg azért nem hordok, mert olyan iskolába járok, ahol a sport miatt nem nagyon szeretem.


Nem hiszem, hogy igazad van, de szerintem nem attól lesz egy nő szép, hogy sminkel (tehát nem az igazi arcát látjuk, meg szemöldökét stb.).Ez az én véleményem, senki s vegye magára. 15/L

2015. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szépek.


A többség meg sminkel, hord fülbevalót, egy részük sajnos műkörmöt is. Utóbbi már végképp nem értem, miben járul hozzá a szépséghez, de legyen.

2015. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Troll kérdés...
2015. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Menj ki az utcára!

Tele van jobbnál jobb nőkkel, lányokkal!

Hol élsz?

2015. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Én azokat a lányokat szeretrm akik nem sminkelnek, kert tiszta lapokkal játszanak.
2016. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Több szemszögből is jobb, ha nem sminkelnek és lesznek mű emberek.


Pl: aki bele szeret az úgy elfogadja őt,

A tinik bőre kényesebb a pattanásos időszakban, jobb tisztán tartani.


A szépséget nem a vacak mű dolgok adják, hanem pl az arc csontozata, karaktere, arányosságai...stb.


S ha valaki szép alapból, az csak tökéletesíteni tudja magát pl fotózásra/állàs interjúra..stb.



Nagyon sok ember szokott jelentkezni fotómodellnek... Smink mögé bújva reménykedik... Ne tudd mennyi ocsmányság jelentkezett csak az utóbbi 1 hónapra visszatekintve 😅

2019. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!