Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mindenféle képpen begyullad a...

Mindenféle képpen begyullad a köldök piercing? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem spec nem gyulladt be csak 1-2 hónapig váladékozott addig nem is cserétem ki csak amikor teljesen begyógyult.

Meg ha rendesen le van kezelve kicsi az esélye h begyulllad.

2010. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. =):)
2010. márc. 17. 16:51
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem is csak gennyezzet kicsit, de nem gyulladt be. de a nővéremnek be gyulladt és fájt is neki. Szerintem ez emberfüggő:) Neked begyulladt?
2010. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nemtom még mert májusban csináltatom ugy izgulok... =DD
2010. márc. 17. 17:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ember függö. Odafigyelés függő. Figyelj oda rá,napi 3x 4x is lekezelheted(alkohollal. Orvosi alkohol vagy arcszesz aztán körömvirágkrém vagy neogranormonnal mert kiszárad egy picit az alkoholtól),ha mód van rá ragaszd le fürdésnél,nekem azután gyulladt be hogy egyszer nem ragasztottam le. 1-2 hónapig ne menj strandra,szoliba. Vigyázz,ne nagyon üssék meg,ne nagyon akadj bele semmi. Sok sikert!:)
2010. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi-köszi.nagyon. =)...és szerintetek tesiórára leragaszthatom...?:S
2010. márc. 19. 20:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen ragaszd le tesiórán,nehogy beleakadjon vlamibe,meg figylej oda,nehogy megdobjanak labdáva [előző voltam. :)]
2010. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

rendii..köszi. =)

most nemrég dobták meg az ujjam és eltört. : DDD

2010. márc. 20. 11:33
 9/15 A kérdező kommentje:
jaa és nyááron napozni lehet vele?:O:O
2010. márc. 20. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:
A gyulladás megelőzése ápolást igényel. A leghatásosabb: vegyél a patikában Hyperol tablettát. Egy tablettát tegyél kb. fél deci vízbe. Vegyél fecskendőt és tűt is. A tűnek ollóval vágd le a hegyét, nehogy megszúrd magad. A Hyperol oldatot szívd fel a fecsibe, a tompa tűt szorosan illeszd a piercing nyílásába és fecskendezd be az oldatot. Másképp előbb-utóbb begyullad, mert a köldök a testfelület "koszos" pontja, a legalaposabb tisztálkodás mellett is a baktériumok képesek megbújni benne.
2010. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!