Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválásokról ötleteket képeket?

Tetoválásokról ötleteket képeket?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyáron tetoválást csináltatni. De vmi egyedit, különlegeset...nem olyat ami minden 2. embernek van manapság és egyáltalán nem nagyot, mert csak örök dolog. Adnátok pár tippet?
2010. márc. 15. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Tetoválj a hasadra egy rába 250-est vagy MTZ-t
2010. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy fiú vagy, vagy lány, sok múlik ezen is:)

végülis mindegy is...a lényeg, hogy nagyon jól gondold át mit varratsz magadra, mert ahogyan írtad, örök életre szól:)

együttes nevét, sztár nevét, vagy portréját, vagy ami napjainkban "menő" dolgok ne tetováltass magadra:)

ha szalonba mész, ott lehet h tudnak neked tervezni egyedi tattoot...vagy ha nem, akkor vmi olyat, ami számodra sokat jelent, ami a kedvenced bármiben:)

pl.:hal(nem tudom mi a neve, de ilyen narancsos színű, ez állitólag szerencsét hoz), egy irányban úszó delfin (ezis szerencse), keleti irásjelek (szintén szerencsehozók), sárkány, Angyalka, hangjegy, valamilyen szép szöveg, idézet, csillagjegy stb.

ezek csak tippek, és nem tudom a szerencse dologból mennyi igaz, egy cikkben olvastam...lehet benne vmi, mert csak magadba varratod egy életre:)

am vannak ilyet tattoo-s újságok, oldalak, ahol találhatsza kedvedrevalót:)

remélem segítettem:)

2010. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok, kerestem neked egy oldalalt, itt tudsz nézelődni, oldalt kategoriákra is:

[link]

sok sikert:)

2010. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!