Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék tetoválást. ötleteke...

Szeretnék tetoválást. ötleteket kérnék hogy mi lehetne? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Régóta szeretnék már tetoválást,mert nagyon tetszik ha valaki olyasmit varrat magára aminek van jelentése,tartalma.

Én is ilyet szeretnék mert bár csak 20 éves vagyok, elég sok szörnyű dolgon kellett keresztül mennem..(plusz az apám akit nagyon szeretek úgy csinál mintha nem is élnék).

Igazából én olyasmire gondoltam amire ha rápillantok segít a nehéz perceimben.. ami azt szimbolizálja hogy ki kell tartani akármi is van mert eddig is túléltem mindent. Szeretnék tőletek ötleteket kérni! Előre is köszönöm :)


2011. júl. 1. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
le lehet pontozni kedves kérdező de ezt mind csak te tudod, hisz te élted meg a szörnyűséget én mondhatok bármilyen szimbólumot neked de ha rápillantasz nem a te kitartásodat fogja tükrözni hanem az enyémet. Sztem fölösleges lenne neked ,,MOST" bármit is rátetováltatni magadra addig míg TE neked nem jelent vmi fontosat én tudom mit fogok magamra tetováltatni 3 szót :) ami az egész életemet meghatározta:)
2011. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
előzővel egyetértek.
2011. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
stay strong?
2011. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Ha volt valami olyan dolog,vagy van amit nagyon szeretsz csinálni,eltereli a gondolataid,stb.,akkor azt kellene magadratetováltatni.Vagy valami virágfajta,ami nagy tűrőképességgel rendelkezik,sokáig bírja víz nélkül,és olyan tulajdonságai vannak,amiket átéltél.Akkor az is jó lehet:)

Pl.mint a liliom az ártatlanság jelképe.

Én olyat is el tudnák képzelni,hogy egy kéz,és tart valamit ami fontos neked.Vagy egy kedvenc idézet(akár kereshetsz is),és ami elsőnek eszedbe jut róla,azt tetováltatni,alá pedig az idézetet.

Erre is mondok példát:

"A szél kihívásaira a fa a gyökereivel válaszol."-ehhez egy gyönyörű ágat,és alá az idézet.

ha jó szalont választasz,ott is kaphatsz ötleteket,és ha így elmondod a történeted,akkor rajzolnak is neked.Itt jó idézetek vannak,hátha neked is támad valami ötleted tőlük:

[link]

Majd mindenképpen írd meg,mi lett,mert nagyon érdekel.Nekem is nemsokára lesz első tetkóm,és teljesen egyedi lesz:)Ezért titok is:P

Sok sikert!

2011. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első és második válaszoló: igazatok van, nem is tervezem hogy most tetováltatok, majd akkor hogyha már biztos leszek benne hogy mit szeretnék. Azért köszönöm a választ!

Kedves negyedik válaszoló: nagyon szépen köszönöm !!! pont ilyesmi válaszra volt szükségem :) nagyon kedves tőled hogy segítesz! mindenképp írok ha kitaláltam :)

2011. júl. 1. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

első válaszolóval értek egyet:D


ezt nkd kell tudnod!:D

2011. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!