Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középsuliba milyen táskát vegyek?

Középsuliba milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés
HEllO!! egész 8 éven át hátiszákot választottam ,de úgy gondolom hogy most 9.be már áttérnék valami oldaltáskára megengedik a szüleim is, hogy olyan táskám legyen .Lehet .hogy még ridikül is szóba jöhet csak nem láttam még olyan fazont amibe bele férnének a cuccaim . Nem tudom ti 9.be hordoztátok a dolgaitokat ? Linkeket kérnék nagyon ridikülökről a barátnőim is mondták hogy ahova megyek ott ők is ridikül be viszik a könyveket . Előre is köszönöm . :) Lehetőleg ne Fehér/és élénk színű táskák legyenek sziasztok.
2015. júl. 27. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ez engem is érdekelne!:)
2015. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

En inkabb oldaltaskat valasztanek a helyedbe, azt vallon tudod hordani, akar keresztbe tenni. Lesznek konyveitek boven ,valamikor lehet ez is nehez lesz.

Ezt a "ridikult" pedig kezben nem lesz kenyelmes hordani..

2015. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

A ridikül nem iskolába való, hanem sétákhoz, színházba, vásárolgati, stb, suliba nagyon nevetséges.

Iskolába rendes táskát hordj, hogy ne menjen tönkre a gerinced. Ha peches vagy, akkor kifogsz egy pár olyan tanárt is, aki az adott tantárgynak az ÖSSZES könyvéből képes házi feladatot adni, hadd cipeljétek a könyveket :/

Ha szerencsétek van, akkor a legtöbb könyvet benn tudjátok hagyni a szekrényekben.

Nekem 9.-ben meg 10.-ben sima hátitáskám volt, 11.-re vettünk egy oldaltáskát, mert akkor már nem hordtam annyi könyvet. A házimennyiség változatlan maradt, de volt 1-2 tantárgy, amit hülyeségnek tartottam (tánc és dráma, etika és filozófia, médiaismeret) és ezeken írtam meg a háziimat :D Persze nem kell rólam példát venni azért :D

2015. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem egy normális válltáska bőven megteszi :)
2015. júl. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor lehet ,hogy a válltáska mellet döntök csak annyit kérnék ,hogy küldenétek linkeket bármilyen táskáról ? Lehet válltáska,hátizsák,ridikül kösziiii <3
2015. júl. 28. 10:00
 6/6 anonim válasza:
Ez például aranyos: [link]
2015. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!