Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel kenjem be a fülemet?...

Mivel kenjem be a fülemet? (fulbevalo)

Figyelt kérdés

most csinaltattam fulbevalot es azt mondtak 4 hétig ne vegyem ki ne forgassam es ne hasznaljak alkoholt,akkor mi az amit most ra tegyek?

Bocsánat a helyesírási problemaert nehez tabletrol.



2015. máj. 2. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Google - fülbevaló belövés utáni kezelés - első találat:

[link]


Egyébként az hülyeség, hogy nem szabad forgatni.

2015. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég lőttek. Én más instrukciókat kaptam...6 hétig kell benne hagynom, addig nem szabad kivenni vagy másikat tenni bele illetve azt mondták, hogy min. napi 1x forgassam meg. Azt mondták, hogy nem kell kenni semmivel sem, csak vigyázni kell rá, hogy ne akadjon bele semmibe (pl.sál/haj) és ne rántsam meg illetve ne nagyon piszkáljam. Én mindent így csináltam, lassan lejár a 6 hét és semmi probléma nem lett vele. Az első pár napban még érzékeny volt, de nem gyulladt be, nem fertőződött el meg semmi ilyesmi.
2015. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!