Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Utána olvastam, hogy hogyan...

Utána olvastam, hogy hogyan lehet itthoni tárgyakkal tágítani a fülemet. Igaz ez a rész ami írtak?

Figyelt kérdés

"nem igazán ajánlom hogy fával tágítsd. mer belenőhet a füledbe mint szerves anyag. :D"

tényleg így van? mert én fogpiszkálóval kezdeném :P



2014. szept. 9. 18:31
 1/8 *Victorique* ***** válasza:
79%
Ne tágítsd otthon, használj rendes fültágítót. Szakember tudja megmondani, mekkora fokonként lehet haladni, és állandóra kell bennhagyni, pár órára nem sok értelme van; ráadásul, ha össze-vissza gyömködöd a füledet maximum azt éred el, hogy 1-2 héten belül jól begyullad.
2014. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oki köszi :D
2014. szept. 9. 18:59
 3/8 JohniDaren ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzővel. Én először szívószállal fésűfoggal és gémkapcsokkal próbálkoztam, de mindíg ugyanaz lett a vége, vézrezz és begyulladt. Miután begyógyult vettem "rendes" fültágítót és mindenféle komplikáció nélkül 1 hét alatt 1 méretet tágult.
2014. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy egy fültágító kb 500 Ft, ennyit szerintem megér hogy ne legyen gáz.
2014. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan felület kell, ami anyagában nagyon sima, nincsenek rajta recék, élek és nincs nedvszívó képessége.


Az apró recékben megül a dzsuva, amitől begyulladhat. A berakáskor és kivétkoz ezek jól végigkarmolják a bőrt, ami apró sebekhez vezet. Ráadásul a fül hámlik, ami ha ottmarad, elkezd lebomlani. Még akkor is, ha már nem tágítod tovább, tisztítani kell, mert bebüdösödhet.


Amíg tágítod, ráadásul bell valami krém, hogy jobban csússzon. Ez viszont nem jó ha beleivóik abba amit ékszerként viselsz, igaz?

2014. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz :P
2014. szept. 10. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Még a sima fülbevalótól is begyullad, ha ki-be rakosgatod. Nekem volt olyan, hogy 1 hétig minden nap másik fülbevalót hordtam, és begyulladt, meg vérzett is, pedig akkor már 1 éve ki volt lyukasztva.
2014. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, már nagyon régóta ki van lyukasztva a fülem és mindenféle fülbevalót bírok, eddig egyszer se gyulladt be a fülem :D
2014. szept. 13. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!