Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki lett lőve a fülem felső...

Ki lett lőve a fülem felső porcos része (helix). Moshatok attól még hajat?

Figyelt kérdés

Ma lőtték ki,kb. 6 óra telt el azóta. Egy kicsit még ég,de különösebben nem fáj,meg semmi extra. Viszont meg kell mosnom a hajam,és attól félek,hogy a sampon árt majd neki.

(Head and Shoulders sampont használok ha ez számít valamit.)

Illetve fülbevaló van bent,nem piercing.

Nem fog elfertőzödni netán,vagy más egyéb komplikáció nem fog fellépni a sampon miatt?

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. szept. 24. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
óvatosan, de moshatsz hajat, arra vigyázz, hogy ne akadjon bele se a hajad, se törölköző, ha beleakad, akkor óvatosan "szabadítsd" ki :)
2013. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megpróbálom elfedni valamivel. ^^
2013. szept. 24. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet,moshattad volna inkább tegnap,és akkor a füled nyugiba maradt volna pár napig...nade késő bánat :)

Amúgy próbáld meg azt,hogy egy poharat teszel a füledre(de ne nyomja) és akkor nem fogja víz meg sampon érni.Vagy a kád felé hajtod a fejed,és valaki segít leöblíteni míg fogod a füled.

2013. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon gyorsan zsírodsodik,és nem volt bizti,hogy ma lövik ki,azért alakult így sajnos. :/

De majd kis segítséggel megoldom. :)

2013. szept. 24. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajmosás után fertőtlenítsd:)
2013. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi,Apa segített végül. :)

Ma megint meg lesz,de szerintem még most sem kéne,hogy hív érje. :/

2013. szept. 26. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
mindent lehet csak hajlakkot ne használj attól beragad és fájni fog
2013. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Jó tudni,szoktam használni,de eltakartam eddig,de nem voltam benne bizti,hogy el kell.

Köszi még egyszer! ^^

2013. szept. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!