Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Visszaveszik a rúzst a Rossman...

Visszaveszik a rúzst a Rossmannban, ha csak itthon vettem észre, hogy valaki belenyúlt?

Figyelt kérdés
Megvan a blokk. A rúzs maga a borzalom, mikor levettem a kupakot, az egész kezem csupa rúzs lett, mert valaki körömmel! végigszántotta... nyilván egész szép darab hiányzik is belőle. Visszavihetem?
2015. ápr. 9. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem néztél bele, mielőtt megvetted? Valószínűleg nem fogják visszavenni, mert azt hiszik majd, hogy te voltál.
2015. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veszik vissza.

Azt is gondolhatják, hogy te nyúltál bele.

Meg kellett volna nézni, mielőbb megveszed.

2015. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont azért nem néztem bele, mert én nem szoktam felbontogatni a termékeket...
2015. ápr. 9. 14:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják visszavenni.
2015. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Vidd vissza, aztán max beírsz a panaszkönyvbe.
2015. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért írna a panaszkönyvbe, mert nem nézte meg, hogy mit vesz meg? Röhej
2015. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

1. Ebben az esetben csak akkor veszik vissza, ha sajátmárkás a termék. A nagy üzletláncok a sajátmárkás termékekre kiterjesztett, speciális garanciát adnak, és kérdés nélkül visszaveszik akkor is, ha már használtad.


2. Máskor így vásárolj kozmetikai terméket: kifizeted a pénztárnál, majd mielőtt elköszönnél a pénztárostól, azt mondod neki: Elnézést, még itt, Ön előtt szeretném kinyitni, hogy érintetlen-e - azzal kinyitod és megnézed.

Én így csinálom.

2015. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Csak ha saját márkás, akkor veszik vissza, egyébként nem.


Beírni a panaszkönyvbe? Háháháhhháháhááhhháááá! :'D Kezdjük ott, hogy az Vásárlók könyve, nem panaszkönyv. Ha be is ír, semmit sem fog érni vele, mert a vezetőség kiröhögi, ugyanis az ő hibája, amiért nem nézte meg.

2015. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy vissza fogják venni.

én is utálom, hogy alig van pár cucc leragasztva, és a nem leragasztott dolgokat mások kinyitogatják, vagy akár tönkre is teszik az új, nem teszter termékeket, ezért kénytelen vagyok én is kinyitogatni, hogy megnézzem, más megtette-e már. ha érintetlen, akkor megveszem, ha már látszik, hogy vki kipróbálta, kinyitotta, visszateszem...

a továbbiakban tedd te is így.

2015. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem egyáltalán nem az ő hibája hanem a többi idióta baromé akik nem veszik észre hogy ki van rakva egy k...a TESZTER amire rá is van írva nagy nyomtatott betűkkel......nem ,nekik bele kell nyúlkálni mind az 76675785 rúzsba.

De tény hogy nem fogják visszavenni.

2015. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!