Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnn tudjam milyen alapozó/pú...

Honnn tudjam milyen alapozó/púder ideális számomra? Mindkettőt célszerű használni? Világos barna a bőröm, de a szemem körűl sötét barna karikák vannak.

Figyelt kérdés

Gyakran látom hogy akik használnak ORIÁSI változáson mennek keresztűl. Tehát ha magukra kenik szépek,ha nem... (szószerint megilyedtem a szomszédomtól). Ha nem akkor fakó ragyás az arcuk.

Ezt azért furcsa mert nekem viszonylag szép bőröm van.Soha nem voltam pattanásos vagy ragyás,még is ha pudert teszek magamra ugyan ugy nézek ki mint előtte.

Ezért gondolom valamit én csinálok rosszúl?!


2015. márc. 30. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Rosszul*


Onnan tudod meg, hogy kipróbálsz több terméket. A karikás szemre korrektort kennek, ettől nem lesz karikás.

2015. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia. En ajanlom neked a kremmania.hu-t ez az oldal nagyon sokat segitett nekem, sokszor a velemenyeket nezve lemondtam egy-egy termekrol vagy eppen amellett dontottem. Azota mar mindg elolvasom, miket irnak, mielott veszek valamit. Regota sminkelek, es azt mar megtanultam, hogy erdemes megfizetni a minoseget. Nekem is vannak nagyon olcso arkategoriaju szemhejpudereim ecseteim (pl. Catrice, Essence) amik nem okoztak csalodast de valahogy az olyan dolgokra mit alapozo,puder,primer inkabb tobbet aldozok.

Vannak olyan markak (pl Bourjois) melyek termekei megfizethetoek es teljesen jo minoseguek. Ajanlom neked:) es elsosorban a borod tipusat kell figyelembe venned, majd igy valasztani alapozot. Keves van ami be is tartja amit iger, kulonbozo fedesuek kozul valogathatsz, de az is leet, hogy egy BB vagy CC krem is eleg lenne neked mivel azt irtad, nem vagy pattanasos. Egy korrektort nem art beszerezni, amit szepen eldolgozol a problemas teruleteken es puderrel fixalhatod. Remelem tudtam egy picit segiteni.:)

2015. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönóm a válaszokat.

Az árgyalat a bőröm szinével megegyező legyen?

Eddig amiket használtam világosabbak voltak.

2015. márc. 30. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapozót a bőrödhöz kell választani, száraz/zsíros/normál, teljesen megegyezzen a bőrszíneddel is. Ha nincsenek bőrhibáid akkor mondjuk nem értem minek akarsz használni?

Szem alatti karikákra elég egy folyékony korrektor. Esetleg BB krémet használhatsz még, abból az Eveline-t ajánlanám, elég jól igazodnak a bőrszínhez.

2015. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!