Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak ha elrontottam...

Mit csináljak ha elrontottam a szemöldökömet a formája nem tetszik és lejebb akarom vinni szedjem ki az egészet csipesszel?

Figyelt kérdés

semmilyen formája van és túl szedtem meg sötét is szóval csúnya és alig látszik gondolkodom hogy teljesen kiszedem és megrajzolom amilyenre szeretném.

vagy mivel távolítsam el?


2015. márc. 29. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
ki ne szedd... ceruzával rajzold olyanra, amilyenre akarod és növeszd vissza
2015. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mert miért ne?


de akkor meg túl vastag lesz és felette ott a szőr úgy meg csúnya

mondom leljebb szeretném vinni.

2015. márc. 29. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz
2015. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem simán kiszedheted az egészet, aztán majd megrajzolod, vagy én is a kozmetikust javaslom


ha amellett döntesz h kiszeded az egészet arra azért ügyelj h ügyesen kell megrajzolni mert könnyen lehet nagyon igénytelenre csinálni, nézz meg pár videót a jutubén, ha viszont ügyes vagy akkor tök jól is kinézhet.

2015. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utálom a kozmetikust mútkor voltam max arckezelést csináltattam hozzá ne nyúljon a szemöldökömhöz.xD

szeretem magam csinálni..

2015. márc. 30. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi baj van a kozmetikussal? Mármint szerintem sem létszükséglet, én is magamnak csinálom, de ilyen esetben én biztosan elmennék egyhez. Nem tudom, hogy mennyire ismered vagy, hogy már csinálta-e neked, de úgy mondtad, hogy nem engeded hozzányúlni mintha nem is tudom, valami szörnyeteg lenne. Érdemes utánaérdeklődni, de mégiscsak ezzel foglalkozik, ez a szakmája és nem először csinálna ilyesmit, szóval annyira nem értem a reakciód. Egy próbát megérne, hátha tud rajta javítani. Szerintem semmi esetre se szedd ki az egészet, annál csúnyább szerintem nem létezik mikor valaki megrajzolja, de ez az én véleményem. Ha nem annyira feltűnő, akkor megpróbálhatod másképp fésülni vagy szemöldökzselével, ceruzával valahogyan segíteni rajta, aztán egy idő múlva visszanő. Esetleg megpróbálhatsz vékonyítani rajta, más ívet adni neki, de én a helyedben elmennék egy kozmetikushoz és nem kísérletezgetnék vele otthon.
2015. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!