Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Rossmann és DM saját márkás...

A Rossmann és DM saját márkás termékeit vissza lehet vinni, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem hibás a termék, hanem egyszerűen rossz a minősége. Visszafizetik az árát? Vagy le lehet vásárolni?

2014. júl. 22. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Felbontva? Az üzletbe? Hát úgy biztos nem. Ez nem az üzletvezető hatásköre. Ha minőségi kifogásod van, akkor a cég központjának kell írni, elmondani a problémát, és ők majd belátásuk szerint kártalanítanak, vagy nem. Ha ezzel nem vagy elégedett, akkor a fogyasztóvédelemhez fordulhatsz, de kis értéknél nem éri meg a macera.
2014. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rossmannban van pénzvisszafizetési garancia, de a feltételekről nem találtam semmit.
2014. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Attól, hogy neked nem vált be, nem feltétlen rossz a minősége.

Hülyék lennének visszaadni az árát. Ha mindenki ezt csinálná, mi lenne? Megvetted, nem jött be, dobd ki, vagy add oda valakinek, nem veszel legközelebb olyat.

2014. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nana!

Leszögezném, hogy ez nem az én ötletem volt, hanem olvastam egy kommentet valahol, amiben vki azt írta, hogy még szerencse, hogy a Rossamannban a saját márkás termékeket visszaveszik. Írta ezt arra, hogy nem vált be neki egy termék (kozmetikum, amiből használnia kellett, tehát fel kellett bontania, hogy rájöjjön).

Én csak ezért kérdeztem itt, hogy ennek mennyi valóságtartalma lehet. Én csak azt hiszem el az interneten, amit TÖBB helyen is megerősítenek.

2014. júl. 23. 00:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen a Rossmann honlapján, csak nagyon elrejtve, továbbfutó reklámban, hogy "ha mégis elégedetlen lenne, pénzvisszafizetési garanciát biztosítunk". A DM-nél nincs ilyen.
2014. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Visszaveti a DM is legalábbis most már
aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Veszi*
aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!