Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fontos remelem tud...

Nagyon fontos remelem tud nekem segiteni! Hogyan tudok magamnak sima szempillaspirallal hosszu es gyonyoru szempillakat csinalni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen az a "sima" szempillaspirál, különféle márkák/fajták más hatást érnek el.

De ezek a tippek minegyik hatását feldobják eddigi tapasztalataim szerint: Elõször a szemplla közepét festem, majd a belsõ zemzug felé lévõ felét, legvégül a külsõ részt. Nem csak az alsó felét spirálozom, hanem lecsukorr szemmel a pillák másik oldalát is. Illetve miután megszáradt, mégegy rétegben átmegyek rajta, ha extra hatást akarok elérni.

Ha valahol összeragadt volna akkor szempilla fésūvel megigazítom, szétválasztom.

Remélem ez segít, de tényleg nagyon sok függ a spirál fajtájától, márkájától.

2015. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biges markaju!!Koszonom szepen tebyleg nagyon hatasos az ha lecsukom a szemem es ugy is kifestem gyonyoruek lettek a pillaim!! 
2015. febr. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!