Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten hol tudok csináltat...

Budapesten hol tudok csináltatni piercinget szülői beleegyezés nélkül? 15 leszek májusban.

Figyelt kérdés
aki azt akarja mondani, hogy miafsznak kell nekem piercing ennyi idősen, az inkább ne is irjon, kössz
2010. febr. 6. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
öö...én úgy tudom h 14-15 évesen nem kell szülöi beleegyezés. Pólusban amúgy elég jó piercingeket tetkókat csinálnak:) én 16 leszek 1 hét mulva én is csináltatok majd és nem kell szülö:)
2010. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, amikor én csináltattam piercinget, az volt az első kérdés, hogy vagyok-e már 18. Persze biztos vannak olyan helyek, ahol a pénz számít inkább.
2010. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 16 voltam a köldökpiercingemnél, de senki nem kérdezte a korom :P DarkArtban csináltattam, a nyugati és az Oktogon közt van :)
2010. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!