Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fülbevaló lenne jobb,...

Melyik fülbevaló lenne jobb, szebb?

Figyelt kérdés

Hosszú, barna, göndör hajam van, zöldeskék szemem és ovális arcom. Melyik állna jobban?


Már feltettem egy ilyen kérdést, de most új befutó van, most már el fogom dönteni, csak kíváncsi vagyok a véleményeitekre.


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


2010. febr. 4. 19:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Az első és a második a legjobb, de nekem mind tetszik. A második nagyon szép, viszont lehet hogy túl hosszú lenne az arcodhoz, ezért lehet az első lenne a tuti darab. Nem tudom. Van hasonló hosszabb fülbevalód? Nem nyújtja meg nagyon az arcod?

Ha nem akkor mehet az is.

2010. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok. :)

Az utolsónak: Van ilyen hosszúságú fülcsim és úgy vettem észre, hogy ezek jobban állnak, mint a rövidek, mert göndör, hosszú a hajam és nem veszik el benne a fülbevaló. :)

2010. febr. 5. 08:49
 33/37 anonim ***** válasza:
az elsőnek olyan bizsu hatása van számomra.. én a másodikra szavazok :)
2010. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
második mindenképpen.
2010. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Különleges alkalomhoz az első, hétköznapra a második.
2010. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Jövő héten remélem megérkezik a fülcsi. :)
2010. febr. 6. 17:04
 37/37 anonim ***** válasza:
én a másodikra szavazok. szerintem ezek közül egyik sem nehéz :)
2010. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!