Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fülbevaló lenne jobb,...

Melyik fülbevaló lenne jobb, szebb?

Figyelt kérdés

Hosszú, barna, göndör hajam van, zöldeskék szemem és ovális arcom. Melyik állna jobban?


Már feltettem egy ilyen kérdést, de most új befutó van, most már el fogom dönteni, csak kíváncsi vagyok a véleményeitekre.


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


2010. febr. 4. 19:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
2. ha kristály ha nem az a szebb :) szerintem
2010. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Én igazán nem értek a swarovskihoz, de nálam most nem ez a fő szempont,hanem,hogy melyik tetszik jobban és még mindig az első kettő között gondolkodok.

Nem gondoltam volna,hogy ennyien írtok. :)

2010. febr. 4. 20:34
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2010. febr. 4. 20:34
 24/37 anonim ***** válasza:

szerintem maga a kristálygyöngy lehet swarovski mert azokat hobbi boltokban elég olcsón meg lehet kapni, az ékszer maga nem swarovski gyártmány, de a fityegő simán lehet az!

amúgy nekem a 2. tetszik legjobban :) csináltam is hasonlót, talán azért XD

2010. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a 3.-at írta.. hát jól elírtam:) a 2. tetszik legjobban:)

Az első inkább az idősebbekhez illik, elegánsabb, a 2. pedig fiatalos, vidám.

Ez persze csak az én véleményem.

2010. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:

Szerintem az első túl szűzies, leginkább a Farm ehol élünk egyik szereplőjén tudnám elképzelni, a 3. absolute elbújhat a többiekhez képest, a 2.-at viszon én is elfogadnám...Tuti tipp..Nekem van érzékem ehhez...:)

Ezt bizonyítja az 50 db-os fülcsi készletem is ami tele van szebbnél szebbekkel..Ez a 2. pont illene az enyéim mellé..Ha nem veszed meg, szólj! :)

2010. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Az első.
2010. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
A 3. tetszik legkevésbé, az első sem az igazi, a MÁSODIKAT vedd meg! :D Tényleg az a legszebb!!! :)
2010. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Most jeleztem az eladónak,hogy megvenném a 2-at. :) Licit nélkül.
2010. febr. 4. 22:17
 30/37 A kérdező kommentje:
Azért sokat segítettetek. :) Köszi mindenkinek.
2010. febr. 4. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!