Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha fehér szemceruzával alul...

Ha fehér szemceruzával alul (a "nyálkás" részen) kihúzom a szemem, tényleg nagyítja majd a szemem?

Figyelt kérdés
Akik a nyálkás részre szokták kenni, nem megy bele a szemükbe a szemceruza? És mennyi ideig marad ott?
2010. febr. 4. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld ki és meglátod.

Nem megy bele a szemembe, és elég tartós is

2010. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
nem nagyítja, ha az alsó szempillák vonalában húzod az nagyítja :) és ha a "nyálkás" részén csinálod, nagyon hamar el fog kenődni
2010. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
fuh bocsánat:S feketét olvastam, és igen a fehér a belső részen nagyít :)
2010. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

sztem nemigazán nagyítja. a feket nagyítja, de nem a nyálkás részen, hanem alatta, és nem teljesen, csak félig kihúzva és aztis elmaszatolva.

a fehér kb észrevehetetlen lesz. azt a belső szemzugba szokták tenni, de önmagában nem néz ki jól.

2010. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyítani akarod, akkor vagy CSAK felülre fekete, vagy CSAK alulra fekete. Az alsó vonalat csak a szemed kb 3/4-éig szabad kívülről befelé haladva, ha pedig felül, akkor általában kijjebb húzzák, cicásra. Keretezni nem szabad, az kicsinyíti.

Ha szemhéjpúdert is használsz, akkor abból világosabbat kell tenni a felső szemzugba.

Ha a nyálkás részt fehérrel húzod ki, tényleg nagyítja. Én mindig úgy szoktam. Olyan másfél-2 órát kibír.

2010. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én kipróbáltam, tényleg nagyítja, de sokkal szebb a fekete.

ha pici a szemed fesd ki a szemhéjad barnára, vagy feketére, úgy optikailag nagyobbítja

2010. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alul csak is fehérrel húzd ki. Akkor fogja nagyítani.
2012. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!