Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csinálhatnék magamnak...

Hogy csinálhatnék magamnak "ijesztő tekintetet" gyorsan és egyszerűen?

Figyelt kérdés
Eddig erősen kihúztam a szemem fekete szemcerkával, de ezt már unom. Talán áttérjek a szemhéjtusra? Vagy valahogy a kettőt egyszerre használjam? Nem vagyok sem emo se más, csak szeretem,ha kicsit durva, ijesztő a tekintetem.
2010. febr. 4. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Huzd ki tovabbra is szemcerkaval, plusz spiral, majd kezdd el lemosni de ne fejezd be :D :D


Ijeszto tekintet..uristen..és tényleg ijesztgetsz vele?? :)

2010. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát persze, az emberek kővé is válnak amikor rájuknézek...XD

Ne úgy képzelj el,mint egy kriptaszökevényt, egyszerűen csak szeretem,hogy amikor a tükörbenézek akkor nem épp egy szolíd szempár néz vissza rám. Az viszont sosem érdekelt,hogy mások erről mit gondolnak.

2010. febr. 4. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

haha... ez aranyos :D

szerintem vigyél bele más színeket is... pl pirosat (rúzs)

vagy amit én szoktam (újságból néztem): a szemed alső felére rajzolsz magadnak szempillákat. (remélem, érted..)

2010. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem sértésből írom, hanem azért, mert vesszőparipám: felejtsük el a fekete szemceruzát!!!

Unalmas, átlagos, és nagyon kevés ember tudja jól használni.


Na lássuk, hogy neked mit ajánlanék... szerintem elég futurisztikus (vagyis az én szememben ijesztő), a baromi világos, szinrte láthatatlan szemöldök. Alapozóval és szemhéjporral meg lehet csinálni. Emellé kétféle szürke porral fesd ki a szemedet (a világosat használd alapnak, tedd ezt a szemhéjad belső részére és a szemöldököd alá, a szötétebbel pedig árnyékolj). Hozzá egy világos szájfényt használj.


Aztán szigorú tekintetet "varázsol" még az a mórszer, ha szintén szemhéjport használsz, de úgy, hogy a sötétebb színt teszed a szemed belső részére, a világosabbat kívülre. Ehhez persze jó sok gyakorlás kell, de szerencsére egyáltalán nem átlagos, úgyhogy megéri otthon próbálgatni.


Vagy elég fura az is, ha "eltünteted" a szádat. Ezt könnyen megcsinálhatod, csak alapozózd le, majd korrektorozd körül. A végén persze szépen dolgozd össze, hogy ne úgy nézz ki, mintha az alapozós tégellyel csókolóztál volna :)

Ehhez a szájhoz feltónő szemsmink dukál, de matt legyen (szóval ezt is matt szemhéjporral csináld). A szempilládat jó alaposan fesd ki!


A világos szemöldököt, és a matt szájat is példázza Karen Elson:

[link]

2010. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előzőt javítanám, ez a jó link:

[link]

2010. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! még várok ötleteket :D
2010. febr. 10. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!