Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek fontos az arclemos...

Szerintetek fontos az arclemosó/arctej/tonik (arctisztítók) használata? Vagy elég a víz?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 16 éves lány vagyok :) Tegnap voltam a kozmetikusomnál nagy kezelésen, mert miteszeres bőrű vagyok, de nem vészes...sokat gondolkodom azon, hogy mit tehetnék még a havi kozmetikai kezeléseken kívül...rengeteg termék van a drogériákban és a kozmetikustól is lehet rendelni...de a kozmetikai professionális termékek elég drágák...míg a drogériás termékek reklámra, csomagolásra stb. költségük van és ez miatt kevesebb hatóanyagokat tesznek bele + nem mindig szépek az össze tevők...azon gondolkodom, hogy holnap vegyek-e valami arctisztítót...vagy ink napi 3x mossam az arcomat vízzel...Ti hogy csináljátok? :)

2014. dec. 6. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
a víz önmagában semmire sem elég. pláne ha sminkelsz is, azt nem hozza le, de még a mindennapi szennyeződéseket sem. keresgélj a natúr vagy a gyógyszertári termékek között.
2014. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Én szappannal mosakszom. Régebben használtam arcmaszkokat, pl. Neutrogena Visibly Clear, ezt tudom is ajánlani, ha tényleg veszel valamit. Többféleképpen is használhatod, puha, rugalmas lesz tőle a bőr. Engem nem is irritált, pedig elég érzékeny a bőröm.
2014. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legbiztosabb, ha egy krémes, folyékonyabb arclemosóval benedvesítesz egy vattakorongot, azzal leszeded a 80 százalékát kb. a látszó szennyeződéseknek, aztán mikor fürdesz, arclemosó radírral (én Niveát használok, de ha valaki ismer jobbat, meg köszönöm, ha szól!)és bő vízzel leszeded a nem látszó koszokat, és a maradék sminket is, amit a vattával nem sikerült.
2014. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez a neutrogena visibly clear ez a rózsaszín van itthon...meg keresgéltem és most találtam a fürdőben ilyen Ilcsis almás-citromos arctejet és igen úgy csináltam, hogy be nedvesítettem egy korongot és rá kentem az arcomra..:) nem bízom amúgy a neutrogenaban :( az Ilcsiben igen, mert rengeteg kozmetikus dolgozik vele, és szépek az összetevői...nem is jutott eszembe, pedig több, mint a fele benne van a dobozában xd most találtam...:) remélem be válik :)
2014. dec. 6. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem volt egész pontosan:


[link]


Nem lett tőle több pattanásom, de kevesebb sem. Talán hamarabb gyógyult a gyulladt bőröm, úgy, hogy közben nem égette le a fejemet. A grépfrútos nem tudom, milyen lehet, viszont úgy képzelem, hogy kicsit szárít, ami egyik bőrtípusnak sem tesz jót, meg ha még valami arrogáns illatanyag is van benne, akkor pláne.


2. voltam

2014. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tej, tonik meg egyéb arclemosók helyett vegyél szappant.Natúrat.Én is azt használok és vendégeimnek is ezt javaslom.Alverdés is jó vagy pl a Babylove márkájú.

Egy kozmetikus.

2014. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!