Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen tonik/bőrradír/ar...

Kinek milyen tonik/bőrradír/arclemosó/arctej vagy bármi vált be ami tényleg jól hatott és szép tőle az arcotok? Pls

Figyelt kérdés

15/L vagyok.Most a Clean @ Clear tonikot vettem a világoskéket érzékeny bőrre.Hát 4 nap után még nem tudok róla semmit mondani de ki használta már?Vélemények róla?

Még az is érdekelne,hogy körülbelül hány forint egy Clean @ Clear bőrradír.Elfelejtettem megnézni az üzletekben és most azon vacilálok,hogy 1000 ft fölött van e.Ja és persze milyen terméket használtok ami nektek jó ?:)


2011. ápr. 12. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

www.argep.hu

itt rengeteg mindent megtalálsz

2011. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és amúgy balea arclemosó tej és tonik.de használtam már Garniert is. 24/N
2011. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Clean & Cleannel csak rossz tapasztalataim vannak, és piszok drága.


Ami nekem bevált: bioboltokban kapható termékek, ezek természetes alapanyagokból készülnek, nem úgy mint a C&C, Garnier és társai. És NAGYSÁGRENDEKKEL olcsóbbak.


Pont ma vettem meg az új pakkomat (arclemosó, tonik és arckrém) - 1000 Ft-ot fizettem összesen.


Ha pesti vagy, mindenképp a Herbaházba menj (Százados út 1. - Stadionoknál)!


Ha már mindenképp dm-ben akarsz vásárolni, akkor használd a sajátmárkás Balea családot, jobbak mint az agyonreklámozott vackok.

2011. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat de írjatok még!

utolsó. :) nem nem pesti vagyok sajnos hanem nyíregyházi.

de köszönöm a válaszod a dm-ben feltétlenül szétnézek

2011. ápr. 12. 20:34
 5/11 anonim válasza:
Herbalife termékek nagyon jók, de ezeket üzletben nem lehet megkapni hanem attól lehet ilyet kapni aki evvel foglalkozik.
2011. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:30


Megkérdezhetem pontosan milyen termékeket veszel ilyen olcsón? Mi a márkája? Mindenféle bőrtípusra kaphatóak ezek a termékek?

Köszi a választ és bocs az offért.

2011. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LeeWie ***** válasza:
16 éves korom óta használok C&C termékeket, nekem bevált, nagyon is. Ami most használatos még az avon- planet spa holmik, drágák, de nekem jók. 21/L
2011. ápr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én írtam az olcsó termékeket, hát különböző márkák vannak, amiket ha leírok, nem fog túl ismerősen hangozni, ugyanis ezeket nem nagyon reklámozzák, nem multik termékei, hanem a természetben fellelhető anyagokból gyártott csodaszerek :)


Én a Herbaházba járok itt Budapesten, de ezek minden bio- és gyógynövényboltban fellelhetők. Minden testrész minden problémájára. A pestieknek azért javaslom a Herbaházat, mert nagyker lévén óriási választék van mindenből (egyéni vásárlókat is kiszolgálnak) és szaktanácsadás is van.


Nekem zsíros-pattanásos a bőröm, még mindig, pedig 21 vagyok. Mióta (kb. fél éve) leálltam az agyonvegyszerezett Garnierrel és társaival, és bio termékekre váltottam, nagyságrendekkel javult az arcom, már csak 1-2 pattanásom van, a bőröm nem fénylik és a pattanások helyei is halványodnak - amik pedig már évek óta ott voltak :)


Amit én használok: Kénes szappan - nagyon szárít, ezért száraz bőrűeknek nem ajánlom, illetve a hidratálókrémet nem szabad kihagyni. A pattanásokat leszárítja, a zsírosodást kordában tartja. Most, hogy nekem már javult az arcom (és elfogyóban van a kénes szappanom - fél évig használtam egyet, és 250 Ft) aloe verás hidratáló szappant vettem, mert ez nem szárít és az aloe vera is jó a pattanásra. Meglátjuk hogy használ-e, én bízom benne :)


Ezután tonikot szoktam (ezt is a Herbaházból, mindenféle arctípusra van), de nemrég találtam egy Aknesol nevű ecsetelőt pattanásokra, nálam csodát művelt (és a dm-ben is kapható!), de nagyon szárít, így mikor ezt használom, akkor tonikot nem teszek fel.


Ezeket reggel-este alkalmazom, a legvégén pedig napszaknak megfelelő hidratáló krémet teszek fel.


Eddig a dm-ben kapható Alverde márkájú bőrradírt használtam hetente 1-2x, nagyon jó, de fogyóban van, tegnap vettem ezért a bioboltban csipkebogyós arcradírt, 300 Ft-ért, az Ilcsinek is van ilyenje, csak ennek Stella a márkája, de ugyanolyan jónak tűnik. :)

2011. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ, majd benézek oda:)
2011. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a Balea nagyon olcsó és nagyon jó is:) kb 2 hete használom, de már most látszik a változás.:D érdemes kipróbálni.;)
2011. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!