Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnék ilyen szemeket...

Hogy tudnék ilyen szemeket készíteni magamnak, úgy hogy egy kicsit ügyetlen vagyok ilyen téren? :D

Figyelt kérdés

[link]


Mivel vigyem fel a fekete szemhéjfestéket hogy ne maszatolódjon? A satírozás se sikerül olyan szépre mint a képen.


2010. jan. 31. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én sem vagyok annyira ügyes és lehet nem tudok sokat segíteni. De én alul szemceruzával húznám ki felül pedig tussal. a maszatolást pedig fülpiszkával óvatosan vagy pedig fekete szemhéjfestékkel=)
2010. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok. youtube-on van egy lány (michelle phan azthiszem) aki nagyon sok sminket készít és felrakja hogy hogy csináld. Ha tudsz angolul az sokat segíthet:D

pl. itt egy link:)


http://www.youtube.com/watch?v=asys1yIOnAI&feature=channel

2010. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi az OFFért. áá ez a michellephan ez nagyon jó:P nekem nagyon sokatt segített;)
2010. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg ugyanilyet vagy nagyon hasonlót úgy se tudsz magad összehozni:S mivel ezt valószínűleg egy profi sminkes csinálta akinek ez a szakmája...de azért sok sikert a próbálkozáshoz:D
2010. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!