Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalagavatóra milyen sminket...

Szalagavatóra milyen sminket ajánlotok?

Figyelt kérdés
ha lehet linkeljétek vagy képet küldjetek róla :)

2014. dec. 2. 14:33
 1/2 Zimányi Piroska válasza:
Képem, linkem nincsen, de valami visszafogottat. A lányok mindig túlzásba viszik a sminkelést a szalagavatón, aztán az ember rájuk sem ismer. Legyenek szép nagy szempilláid, egy kis pirosító (ilyenkor úgy kifakul az ember, ami még jobban kijön a fehér ruha miatt) és kész is vagy. :) A kevesebb néha több szerintem!
2014. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Én brutál sminkkel fogok menni, nekünk kék egyenruhánk van, szóval én szalagavatóra egy vastag,sötét kék "tusvonalat" fogok csinálni (valamilyen szemhéjpúderrel), mert nekem utána semmi időm nem lesz a vacsora és az after előtt átsminkelni - átöltözni is húzós lesz, és így csak egy kis ezüsttel elsatírozom, és máris kész a tökéletes éjszakai smink...:D


Viszont én hétköznapokra is erősen szoktam sminkelni magamat...


HA természetes sminket szoktál csinálni hétköznap, egy barna füstös sminket javaslok neked egy tusvonallal, meg szép szempillákkal, és egy kis pírral, ha viszont te is erősen sminkelsz év közben is akkor szerintem bátran használj erős színeket...:D


Ajakra pedig vagy ajakápolót vagy áttetsző szájfényt vagy nude rúzst szerintem, mert a vacsinál úgyis lekopna...(nekem van mondjuk van egy szép visszafogott piros - vagyis ilyen fáradt piros - rúzsom, én azt fogom használni, mert nagyon szép a kékkel, és annyira nem rikító...meg igazából tőlem már szinte természetesnek számít az erős rúzs is).

2014. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!